Smrt psa - krev vs rakovina

Od: Datum: 14.12.12 19:03 odpovědí: 4 změna: 14.12.12 22:18

Pred tydnem jsme byli u veterinare,nas pes mel prujem.Pani doktorka mu nasadila antibiotika a vzala krev.Krev byla v poradku ale presto pes za tyden vysilenim umrel na rakovinu.Zajimo by mne jestli je to u psu tak rychle,kdyz mel krev v poradku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.12 19:20
avatar

Vašeho psíčka je mi líto. Lituji i vás, velice s vámi cítím. *mala* Rakovina je svině nevypočítatelná. U lidí i u zvířat. Nikdo nikdy neví, jak se bude rozvíjet a kdy vezme život a naopak, nemocný, když už ví termín, se ztoho dostane se zdravou kůží. Také mi umřela psinečka na rakovinu. Měla taková jako šišatá zádíčka mnoho let. On to byl nádor, který ji prorůstal do zad. Veterinář ji vidíval u očkování, čištění zubů. Věděla jsem, že se žrádlem musím být hodně opatrná, že má hned průjem. Žrala velmi dietně. Třetinu libového masa, třetinu zeleninu a třetinu přílohu, většinou nudle. Ale rakovinu nikdo nepředpokládal. Až nějakou chvíli žrala jen mi z ruky, aby mi vyhověla. Jednou, když jsme vyšly ráno z domu, věděla jsem, že má šílenou bolest a že je to konec. Prostě jsem to věděla. Až pak vet nádor objevil. *sok* V krvi se to pozná jen při speciálních testech na onkologii, kdy se v ní objeví speciální látky.*stop*Primář, který léčil mého tatínka mi vyprávěl, že když jemu zemřel otec, volal ho patolog s vypreparovaným nádorkem z plic jako větší hrách. A ten starého pána zabil. Je to svině! A vetřelec hnusný!*modla* Vzpomínejte na svého pejska, mějte ho rádi a až si domů donesete nové štěně, vyprávějte mu o něm.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: erik*
Datum: 14.12.12 19:49

Je mi to líto. Je to jakýsi divný když měl krev v pořádku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.12.12 20:44
avatar

Smutné ale pokud můžete pořiďte si dalšího přítele. Náš pes měl rakovinu hrtanu a po odběrech a biopsii se to vědělo hned, bohužel nešla operovat, Niček měl skoro 13 let a vrozenou srdeční vadu. Vzpomínám na něj s láskou a na chalupě jsem jednou v noci manžela budila, že Nička zavřel na dvoře. Manžel říká"babi spi dál, Niček je už několik let v nebi".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicozjb*
Datum: 14.12.12 22:18
Vím jak ztráta bolí snad to brzdo přebolí. znám to z rodiny matka byla na krvi vše v pořádku a za 10 dní byla po smrti tak si říkám že u pejska to bude podobně.
doplněno 14.12.12 22:19: Brzo
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.