Beta Bojovnice - pohlaví

Od: Datum: 26.10.11 10:53 odpovědí: 6 změna: 19.11.14 19:44

Dobrý den,

pořídili jsme si do kanceláře betu, ale nemám zdání, co je to za pohlaví.. Poradíte někdo, jak se to pozná?

Děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: susenka*
Datum: 26.10.11 11:23

Podle mého to bude samička, která má delší ploutve. Jinak to může být klidně i mladý sameček. Ale spíš ta samička.

Ohodnoceno: 2x

Od: 13620
Datum: 19.11.14 18:34

Beta je určite mladej sameček nemá vyvinuté ploutve samička vypada holá má jen ocas jako má ostatní ryby

Ohodnoceno: 0x

Od: michalov*
Datum: 26.10.11 11:38

Ačkoliv už léta letoucí rybky nechovám,toto je rozhodně samec.

doplněno 26.10.11 11:48:

Zkuste mu dát zrcátko na sklo aby se v něm viděl.Ihned napřímí skřele a roztáhne ploutve.Samci jsou velice bojovní.Dokáží se mezi sebou porvat tak,že z krásných ploutví zbudou jen cáry. Ty samozřejmě dorostou,ale je nutné je chovat odděleně,třeba sklem. Tím stálým napínáním ploutví se jim ploutve zvětšují. Bývají z nich pak nadherné exepláře. Jinak je to právě samec,který se stará o potomstvo.Samička na to dlabe.

Ohodnoceno: 3x

Od: jaroslav44*
Datum: 28.10.11 18:13

Dobrý večer. Je to jednoznačně sameček. Samička je úplně normální rybka, bez prodloužených ploutví. Nechte jej v nádrži samotného, protože je velmi agresivní a se vším se pere. Jarda.

Ohodnoceno: 1x

Od: terreza*
Datum: 07.11.11 17:58

Já si tedy myslím, že je to sameček. Sama když jsem si kupovala betu tak vypadala nějak podobně, protože byla mladá, takže jsem si taky nejdřív zprvu myslela, že je to samička, ale když se jí narostly ploutve, tak to byl jasný samec.

Od: bhkl1
Datum: 19.11.14 19:44

na 100 % je to mladý sameček

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.