Kocky a jejich bobky na zahonku

Od: Datum: 13.12.12 15:11 odpovědí: 4 změna: 14.12.12 06:17

jak muzu zabranit tomu aby kocky nechodily kadit na zahonky dekuji poradte

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.12 15:23

Už se to tady řešilo - zadejte si do modrého rámečku Jak odpudit kočky,najdete i jiné odkazy.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.12.12 17:43

Ano je to pravda, diskutovalo se o tom tady. A ještě dodám. Vždyť je zima, bobky jsou zmrzlé, tak je seberte, když Vám to vadí a vyhoďte do popelnice.

doplněno 13.12.12 17:46:

Kdybyste věděla, co všechno na své zahrádce vypěstuji a také mám i kytičky, samozřejmě, a kolik mi tady pobíhá kočiček a kadí, tak byste tomu asi nevěřila. Když vidím nějaké hovínko tak ho seberu. Ale většinou nic nevidím, zahrabou to.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivca1
Datum: 13.12.12 18:36

ja vim ze vyhodit ale oni nechodi na moji zahradku ale na sousedovu a tomu to vadi

Datum: 14.12.12 06:17

Nejraději chodí do česneku, protože je udržovaný celý podzim, je kyprý a čistý i v zimě a na jaro, to je teprve! Táta kočky nenáviděl. Nejprve tiše a pak z okna hlasitě, s prakem v ruce. Když otevřel okno, kočka byla pryč. :D Když jsem měla zahrádku já, byly chvíle, kdy jsem kočky nenáviděla stejně jako táta. Když jsem při plení měla kočičinac na motyčce, na ruce, na botách. *cert*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.