Piškoty pro psy

Od: Datum: 08.01.14 17:28 odpovědí: 5 změna: 09.01.14 12:52

Zajímalo by mě milí chovatelé pejsků, jaký je rozdíl mezi piškoty pro psy a dětskými piškoty? A škodí to psíkům, když dostanou občas normální dětský piškot za odměnu? Myslím si že rozdíl je asi v množství cukru, ale psí piškoty jsem zatím nezkoumala, tak nevím. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tokji
Datum: 08.01.14 18:02
Nevím presne o kolik cukru je tam min, ale obsahuji navíc pivovarský kvasnicr.
Ohodnoceno: 0x

Od: kuba1993
Datum: 08.01.14 18:03

Ahoj :) já si taky myslím , že je rozdíl jen v množství cukru. když nemám piškoty psí tak mu občas dám normální a nic se neděje. Někdy když mu dávám ten psí , tak si dám jeden aji já, chuť je uplně stejná...

Od: isteron
Datum: 08.01.14 20:53

Náš pes, nemecký špic, mal veľmi rád psie piškoty. Konkrétne Bono, bledozelenej farby. Keď zistil, kde ich schovávam, tak sedel pred nimi a dožadoval sa ich každú chvíľku. Chcel som mu dávku obmedziť, ale vždy si ich vynútil. Detské piškóty veľmi nemal rád, radšej zožral granule. Mám dojem, že tie detské sú príliš sladké.

Datum: 09.01.14 06:20

My dáváme tomu našemu jen dětské už dva roky.Normálně si je ta malá potvora ( Russel Terier) vynucuje protože je to jeho největší pochoutka.Od mala je naučenej že když přijde z venku tak hned skočí do vany aby se mu opláchly tlapky,lulin a zadek a pak hned dostane dva piškoty.Stačí i přes den jen potchu říct - piškotek a už je v pozoru asi to má jako drogu

Datum: 09.01.14 12:52

Na cukr se dá vypěstovat svým způsobem závislost, takže pokuď pes má dětské piškoty téměř jako "drogu" jistě to není v pořádku. Bílý cukr a mouka pro není nic co by potřeboval. V malém množství a občas mu jistě neuškodí, ale byla bych velmi opatrná.! Trpí chrup, ledviny, játra atd.

Já pro psí odměnu mám po kapsách kostčky tvrdého sýru.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.