Kočka je v zimě v útlumu

Od: Datum: 09.12.12 20:10 odpovědí: 5 změna: 15.12.12 11:30

Dobrý večer, moje kočka se v posledních dnech začala chovat divně. Možná je to jen její reakce na zimu, ale mám z toho strach. Celý den jenom podřimuje a spí... Leží klidně na mě, ale kdybych se jí nějak dotkla. Tak asi dostane strach, že bych jí mohla dát ven. Dříve spal ve své boudě venku a teď 2 dny spal v domě. Zdá se mi, že ani moc nechodí na záchod, málo pije a jí. Nechtěl ani konzervu a salám! Normálně jí hodně. Zuby, oči, uši a výkaly má dobré. Pořád spí a když musí chodit, tak chodí tak malátně jako kdyby se mu točila hlava... Prosím Vás poradíte mi? Co by s ním mohlo být a co mám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.12 20:17
avatar

Dobrý večer. Lucko, pokud je kočka malátná, neustále unavená a trpí nechutenstvím, je to na návštěvu lékaře. Pokud i málo pije, je možné, že je dehydrovaná. Pokud se vám zdá zesláblá, určitě s ní zajděte za vetem. ten už Vám bude umět říct, co kočcce chybí, nebo co jí trápí. Neodkládajte to, ať se něco nezanedbá.

doplněno 09.12.12 20:18:

opr. - kočce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.12.12 21:13
avatar

Ježišimarja, možná právě to mněla moje kočka (a možná ne) prostě radši běž co nejrychleji k veterináři a kdyby začala zvracet tak 2x tak rychleji. Možná to nic není ale mněla to moje kočka a prej je to nějaká nebezpečná nemoc a prej sme dorazily tak tak a hned sme ju nechali očkovat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.12 06:52
avatar

Trošičku jste něco popletla. Kočku, která není vpořádku, je nemocná, žádný vet nenaočkuje. *hej*Tazatelka by měla odchytit trošku moči, nalít do skleničky a zajít na veterinu. Kočka může být opravdu nemocná. Může to být spousta věcí, které ji trápí nebo bolí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.12.12 21:02

Všem děkujeme.. Jeli jsme hned k veterináři a zjistil, že je podchlazený. Takže teď už skoro týden zahříváme

Datum: 15.12.12 11:30
avatar

Ať se brzy uzdraví ;) a ať se líbí Ježíškovi.:D

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.