Hledám psí hřbitov v ČR

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý večer všem, potřebuju zjistit kde je v okolí Prahy psí hřbitov nebo vůbec u nás v ČR.Dozvěděla jsem se jen o psím hřbitovu nebo to je snad jen kremace ..v Brně kuji všem kteří písnou jakou koliv potřebnou odpověď hafina :(

7 odpovědí na otázku

 

 

 


1x
avatar lidus

K čemu hned hřbitov? Nemáte zahradu nebo známé co zahradu mají? Své zvířecí miláčky ukládáme pod hrušku, každý má své místečko s kamenem se svým jménem a kdykoliv jdeme na zahradu jsou s námi.

Hele,tak je to lepší,víš proč?Protože když by ho měli pohřbeného někde na zahradě,tak by se šli jenom podívat po zahradě a viděli by ten hrobeček a zase by byl smutek.Ale když je ten pejsek na hřbitově,tak je jasné že na něj nezapomenou,ale nebudou se trápit,aby na něj pořád mysleli.

micinko jaký pak smutek? Přece každý ví, že i on jednou zemře, nikdo tu nejsme na vždycky. Na naše zvířecí kamarády vzpomínáme často ale smutek už v tom dávno není.

 


0x

Pokud dobře vím, tak hřibtov (nejenom psí ale i jiných mazlíčků) je u Kutné Hory na Kaňku.

 


0x

Pod Řípem je pěkný.

 


0x

Ano!Přesně tak,pod Řípem je to ideální místo.To je mi líto*plac*

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]