Kolotoč a dlouhosrstý křeček

Od: Datum: 02.12.12 08:49 odpovědí: 10 změna: 03.12.12 18:01

Mám doma dlouhosrstého syrského křečka. Chci se zeptat jestli mu můžu dát do klece běhací kolečko*nevi* Máme plastový;)

Takového typu *dril*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.12 08:57

inu proč bys nemohla - bude v něm běhat:)

Datum: 02.12.12 09:06

Ahoj Ani. Ano, tento kolotoč je pro křečka vhodný, do klece ho dát klidně můžete, ať má nějakou zábavu. Pro zajímavost mrkněte, jaké typy koleček jsou nevhodné, pokud Vás to zajímá. Třeba sem, abyste byla klidnější.;)

http://chs-zazkabanu.webnode.…news/caste-otazky-a-odpovedi/

Od: ani123*
Datum: 02.12.12 09:14

Děkuji, mrkla jsem se na váš odkaz a je tam přesně náš kolotoč, který patří k bezpečným :D

Od: krkovicka*
Datum: 02.12.12 09:14

Tohle plastovy kolo je naprosto nevhodné.Upevní se pouze o klec.Křeček syrský do něho vstoupí a prohne se na stranu.Po zkušenosti vím,že už bych žádný kolotoč kreckovi nedala.To ho radši pustím proběhnout po pokoji.Různé stojící-při toceni mu natočí i srst a vytrhne mu jí.Polame si na něm nohy.Je nevhodně v tom prohnuty.
doplněno 02.12.12 09:29: Opravdu se nenahnul na stranu?Mě z toho křeček vypadaval.Máte syrskeho prvně?Protože syrsky je větší a tohle kolo není dostatečně velké.Taky když se kolo při toceni nahne tak pak bude drhnout o klec a přestane se otáčet.Ptáte se a zkušenost máte,tak nevím co resite.Snad jen že chovate syrskeho křečka prvně.Bohužel patřím mezi ty,kteří kolo vyhodili z okna a nechám ho radši proběhnout doma.

Datum: 02.12.12 09:21

Tento kolotoč používali už naši 3 předchozí křečci a žádné problémy jsme neměli *nevi*

Datum: 02.12.12 09:35

určitě mu ho dejte - křečci milují kolotoče, na délce srsti nezáleží...*smich*

doplněno 02.12.12 09:47:

měli jsme několik syrských křečků a všichni si kolotoč užívali - tenhle váš je mnohem bezpečnější než ten s dírami mezi příčkami, tam se může křečkovi zamotat packa, váš kolotoč je bezpečný, nemusíte se bát...

Datum: 02.12.12 10:00

Dneska jsem mému křečkovi čistila klec a dala jsem mu tam ten kolotoč! Ani nevíte jak je štastný *smich* Kéž bych měla fotku, hned bych vám ji ukázala:D

Datum: 03.12.12 10:19

Dá se koupit koule z průhledné umělé hmoty s dvířky. Když do ní dáte křečka, může si bezpečně jezdit po bytě.A kočka na něho nemůže. ;)

Datum: 03.12.12 17:04

My to taky máme, ale když jdeme všichni do práce, tak křeček sám bez dozoru si přece nemůže jezdit po bytě! Proto jsem mu do klece dala to kolečko a nestěžuju si. :)

Od: elisme45
Datum: 03.12.12 18:01

Pozor, ale na takové ty kolotoče jak dole nemají vyplnené ty žbrdliny. Našemu křečkovi, když jsem byla malá, se tam dostala noha a zlomil si páteř.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.