Do kolika stupnů můžou být morčata venku?

Od: Datum: 01.12.12 19:03 odpovědí: 5 změna: 01.12.12 19:31

Mám morčata venku v králíkárně na seně.V kolik stupnů jim začíná být zima?A co bych měla udělat aby jim bylo větší teplo?Prosim čekam co nejrychleji na odpověd děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 01.12.12 19:10

Mívali jsem morčata v králíkárně celou zimu a nic se jim nestalo. Dávali jsme jim podestýlku ze slámy a sena. Hlavně je třeba často jim dolévat vodu, která přes noc zmrzne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.12.12 19:12

My jsme měli morčata s králíky venku i za 20 st. mrazů.Přes dvířka jsme zavěsili deku.

JABRAKA

Od: uska®
Datum: 01.12.12 19:15

Když budou mít suchou podestýlku, tak jim nic scházet nebude. Aby jim do králíkárny nenafoukal sníh, sežeňte si kousek plexiskla, asi do 3/4 dvířek. Nezabedňovat úplě neboť by v králíkárně měly vlhko. Není-li plexi, tak ve fujavicích natáhněte na dvířka průhledný pytel do odpadkového koše. Ráno po fujavici vše sundat, aby králíkárna mohla vyvětrat. Mráz morčatům nevadí. Jen musíte měnit miisky se zamrzlou vodou.

Datum: 01.12.12 19:23

Pokud jsou morčata chovaná venku, tak jim mráz nevadí. Měly by být v jednom kotci nejméně dvě morčátka. Vysoká podestýlka ze slámy nebo sena je velmi vhodná. Na dvířka jsem při velkých mrazech davála na noc hnědý pytel od brambor.

Od: vercar*
Datum: 01.12.12 19:31

Děkuji všem za odpovědi

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.