Kočka vydává divný zvuk když jsem ve vaně

Od: Datum: 30.11.12 19:20 odpovědí: 12 změna: 07.12.12 17:57

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co to znamená když kočka( je stará cca 4 měsíce) vydává takový divný zvuk, když jsem ve vaně. Jindy to nedělá. Není to vzduchem ani jí nic nebolí je to zvláštní, zní to jak takové to klepání delfínů a někdy i normálně mnoukne, taky u toho vystrcí jazyk. Je vzdycky vklidu, leží na předložce u vany čeká až se vykoupu ( je dost spolecenská dělá vše se mnou a chodí za mnou z místnosti do místnosti jako pejsek :D) a když se na ní podívám a začnu ji něco rikat tak tohle dělá. Z vany nijak panický strach nemá, často po ní i chodí když se koupu a pozoruje mě. Je pravda, že asi před 3-4 týdny do vany spadla když sla po okraji, ale rychle jsem ji vytáhla a osusila a chodí po ní stejnak. co to může znamenat? Děkuji :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 30.11.12 19:45

Je nervózní.Hodně se toho dočtete na internetu.Verbální komunikace koček.

Od: seymur
Datum: 30.11.12 19:49

Dobrý den,

moje kočka takový zvuk dělá když kouká přes okno ven,třeba na ptáky. Dočetla jsem se že je z něčeho frustrovaná. Ale není to ničemu na škodu. Prostě to prý kočky dělají.

Od: barunka2000*
Datum: 30.11.12 19:51

A nebo je jenom nadrzena :P

Datum: 30.11.12 20:19

Je možné, že se o vás docela obyčejně bojí. Když jsem měla kočičku a koupala jsem se ve vaně, přišla za mnou, seděla na pračce a s vytřeštěnýma očima na mě koukala. Nevydávala žádné zvuky, ale to chování bylo jiné. Asi nemohla ve své hlavičce pochopit, že jsem tam tak dlouho a dobrovolně... Když jsem vylezla, byla hned spokojenější.

Buďte ráda, že má o vás mici takový zájem.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.11.12 21:29

Když jsem hlídala u dcery kocoury, jeden také mě při sprchování hlídal. A také kňoural. Myslela jsem si, že se o mě bojí. Mluvila jsem na něho. *placni*

Ohodnoceno: 2x

Od: tomasgulas
Datum: 30.11.12 21:58

Si nepřejte vidět, co bych dělal já, koukat na Vás ve vaně *haha*

Bych si otevřel normálně pivo, teda vlastně Kofolu...

Od: andrea1*
Datum: 01.12.12 08:38

I ty mlsnej kodoure!*sok*

Datum: 01.12.12 08:04

jj. Kočky dovedou vydávat celou škálu zvuků. Od hrdelního bublání, přes protáhlé jóóóóúúúú nebo nííííí, krátké a ostré Ně! Ně! až po vřeštivé zvuky, při kterých vám přeběhne mráz po zádech. Tak žádné strachy. Vaší kočce nic není. Kočky se od přírody štítí vody.

Od: flip
Datum: 04.12.12 13:02

Nu jak která - naše se za mnou cpe i do sprcháče a nejoblíbenější místo k odpočinku je mokré umyvadlo.. A ke zvukům přidám ještě "vrrk" - tím nás počastuje, kdykoli se na ni podíváme - je to mazel.. :)

Datum: 01.12.12 09:19

Vzpomněla jsem si, když byl Andy štěně, byli jsme u přehrady. Šílel, když jsem lezla do vody a pak z vody. Asi je to tím, že jeho milovaná paňulka je bez nohou, bez těla, jen hlava. *smich* Nemůže to být tím?

Od: ani123*
Datum: 04.12.12 15:56

Moje kočka (5 měsícu) strašně miluje vodu! Každý den je se mnou v koupelně a sadí na vaně, ale jinak se mnou nikdy tak "nemluvila":D Taky mi pár krát skočila pod sprcháč, ale pak hned vyskočila zpátky :-P Taky nám pije z kohoutku. *smich*

Datum: 07.12.12 17:57

Dobrý den, jen malý příspěvek do diskuse:

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.