Jaké pamlsky pro psi

Od: Datum: 16.11.10 18:03 odpovědí: 11 změna: 27.11.14 06:26

Jaké pamlsky pejskům nadělujete?které jsou nejoblíbenější?které patří k pamlskům které vydrží hodiny a kterými odměnujete venku nebo při splnění povelu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.10 18:22
avatar

Viděla jsem na cvičáku salám nakrájený na kolečka, na kolečka nakrájenou mrkev, suchý křupavý chleba, běžné granule. Já jsem nosila na čtvrtky nalámané piškoty. A teď jako pochvalu dávám 2 piškoty. *vtip* A víte co je sranda? Dorotka piškoty vůbec nemá ráda. Ale že je u toho to vyzpívané hooodnááá, tak to má jinou chuť. Jako pamlsek může být úplně všechno, když je kolem toho divadlo. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: knihomolka*
Datum: 16.11.10 18:43

Já krájím hovězí meso na kousky, pes se po tom může utlouct:). Hlavně ale NEDÁVEJTE PSOVI VEPŘOVÉ!*stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: horsik*
Datum: 17.11.10 09:53

Proč se nesmí dávat vepřové? děkuju

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.10 10:04
avatar

Vepřové maso pochopitelně dávat můžete. Názor, že pes vepřové nesmí, pramení z toho, že ve vepřovém mase můžou být paraziti přenosní na psa. ALE pokud kupujete maso veterinárně zkontrolované, není se vůbec čeho obávat. Pro váš klid ho můžete na pár dní strčit do mražáku. Mráz zlikviduje případné potvory. Mluvíme pochopitelně o mase syrovém, když ho vaříte, není to problém už vůbec. Krmím (nejen) vepřovým už spostu let, podávám syrové, vepř. nožky, kosti atd...jediná nevýhoda je ve vyšším obsahu tuku.

doplněno 17.11.10 10:08:

Jo a k otázce, u nás jedině míček :) cokoliv jiného sice zhltne, ale jen proto aby ho mohla honem dostat...tak trochu magorek..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: knihomolka*
Datum: 17.11.10 19:39

borax:To je sice pravda, ale jistota je jistota *hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: horsik*
Datum: 17.11.10 09:55

hodiny u mě nevydrží žádný pamlsek...nejdýl vydrží pro Aky asi takový ty velký kosti co o nic říkají že sou z buvolí kůže, ale věřte tomu...a jinak odměňuju piškotama, ale teď co dáma vyrostla do věku "školáka" tak už stojí hlavně o tu slovní pochvalu a pohlazení...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janourecek*
Datum: 17.11.10 16:51

pejsek nejradši papá to co my tak mu za odměnu dáme vždy to co zrovna máme u sebe

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.10 17:32
avatar
Dlouho vydrží obyčejné uvařené morkové kosti. Samozřejmě kvůli tuku bez morku. Ještě si jima pejsek pěkně vyčistí zoubky. Pak sušené uši, šlachy, plíce atd. R.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: divoskasona*
Datum: 01.12.10 19:11

Člověk musí oskoušet co jim bude chutnat!Já osobně bych malím plemenům maso,piškoty,atd nedávala!Zažila jsem že sestřenka toto dělala a pak jí po tom mase onemocněl pes a zemřel!Když má někdo psa musí se starat a né ho dobýt piškotem a masem i když jim chutnaj!Je to pes a ne člověk!Hodně štěstí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.14 01:31
avatar

Nám se na cvičáku nejlépe osvědčily sušené rybičky. Je to levné, akorát tak do huby a zdravé, nesolené. Též si pečeme sušenky pro psy z jater a kvasnic, psi to milují a mohou se po tom utlouct.

Taky je fajn 100% sušené psí maso, to frčí hlavně v útulku, ale je celkem drahé. Psi ho milují.

Někteří psi mají rádi na žvýkání želatinové kosti a tyčinky, případně sušené prasečí ucho. Mého psa to ale nějak nebere, obrábí raději klacky, což není to pravé ořechové ani na doma, ani na trávník.

Co však 99% procent psů nesnáší a nežere, jsou ty křiklavě barvené tyčinky a napodobeniny žužlacích kostí (žlutá, zelená, červená), to si nekupujte. Též moc psů nemusí tu mátovou želatinou kost na čištění zubů.

Bohužel, do řady psích pochoutek a bonbonů výrobci přidávají sůl a barviva, která psům neprospívají, ale chutnají, toho je třeba se vyvarovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.14 06:26

Každý pes je jiný. Se sušenými rybičkami jste mi připoměla domácí příhodu. Sušené rybičky jsme zakoupili jako pamlsek. Malá čubina k tomu čuchla a poprvé v životě, ve svých pěti letech, se chtěla v něčem vyválet. Venku NO to nechal bez povšimnutí celý den, než jsme rybku vyhodili do popelnice. Oba jsou závisláci na dentálních tyčinkách a domácí mrkvi (kupovanou nežerou). Jako pamlsek na procházky jsou také dobré kostičky tvrdého sýru.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.