Nejste přihlášen/a.
Částečně bych s asd1 souhlasil, ale z větší části nikoliv.
- ten souhlas by byl v tom, že samozřejmě každý sport vyžaduje trochu jiné svalové skupiny, ale v tom bych neviděl hlavní problém. Problém bych viděl za prvé v dělení času na trening mezi dva sporty, což má opět jak pozitiva tak negativa. Pozitiva myslím to, že druhým sportem se kompenzuje to že procvičím celé tělo ev protáhnu skupiny které v druhém sportu nikoliv. Negativem je to, že na běhání Vám zbyde měně časového prostoru. Já osobně jsem měl jediný problém při provozování jezdeckého sportu a posilování, že v případě intenzovního cvičení na břicho se ztrácí pružnost těla např v pracovních sedech.
- druhá otázka je na jaké úrovni se daný sport provozuje a jaká je to distance. Sprinter to bude mít dle mne, z titulu hrubší muskulatury, těžší na rozdíl od středních či delších tratí
- jinak znám kluka který jak profesionáně jezdí koně, tak běhá - ale běh má jako hoby a občas si zaběhne závod cca v řádu malých kilometrů- tj není to ten zmińovaný sprinter. A jeden z českých špičkových parkurových jezdců je bývalý mitr republiky ve vzpírání.
Jinak biatlonistka Markéta ...no a teď z hlavy si nevzpomenu na příjmení ..., dělá reprezentačně biatlon, což je vlastně také běhání / ale delší tratě/ a jezdí parkury / nevím z hlavy zdali má Z nebo ZL vyjeto/
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.