Hledám zaměstnání - cokoliv se zvířaty

Od: odpovědí: 5 změna:

Dobrý den,

pracuji v kanceláři v administrativě, ale nebaví mě to. Chtěla bych si najít nějaké zaměstnání na hlavní pracovní poměr, kde bych se mohla starat a pečovat o zvířata. Poraďte prosím, kde takové zaměstnání hledat? Zvířata miluji a chtěla bych spojit příjemné s užitečným.

Předem děkuji za odpověď,

Majda

5 odpovědí na otázku

0x

Majdo, byla jsem v kanceláři celý život a tak to skoro chápu. Předpokládáme, že máte maturitu a určitě je nějaká nástavba při zaměstnání. Může to být práce ve větším útulku, ZOO, veterině, možná, že i na soukromé farmě. Je škoda, že jste si u rodičů neprosadila tímto směrem zaměřenou školu. Ale myslím si, že šance na doplnění vzdělání určitě bude. Tak ať se zaměstnání stane koníčkem - to je to nejlepší, co by si člověk mohl v zaměstnání přát. *placni*

0x

Nevím odkud jste,ale zeptat se v nějaké ZOO,či psím útulku,nebo i prodávat ve větším Zverimexu,tam byste určitě nemusela dodělat nějaké vzdělání,co se týče zvířat,a se zvířaty byste pracovala...Ikdyž teď v době velmi vysoké nezaměstnanosti to bude asi těžké,všechna dobrá místa jsou obsazená...*houpy*

POZOR pro atramu _ nepište že by jste určitě nemusela dodělat nějaké vzdělání, co se týče zvířat! já jsem před lety chtěl provozovat akvaristiku a řada mých kolegů si musela dělat rekvalifikaci v Praze - práce se zvířaty, nebo tak něco, dokonce se i učili trávicí soustavu krávy a další fakt důležitý věci, který potřebuje člověk provozování akvaristiky...takže se na to řádně informujte...

jinak pro první tázající : práce se zvířaty je sice hezká, ale mizerně placená, nepovažujme práci prodavače v zoo prodejně za práci se zvířaty, zkusil bych kontaktovat nejbližší zoo zahradu, ale nevyučená v oboru budete dělat pomocné práce...zkuste začít podnikat se zvířaty, chovat zvířata na prodej, to může být zajímavější

Myslím, že prodavačka - jako zaměstnanec, to nepotřebuje,ale majitel živnosti a její zaměstnavatel ano. A s tím platem je to fakt, dneska už ryby tolik nenesou.

0x

Reaguji na Ukulele,já tak soudila ohledně mojí známé,která má gympl a ve Zverimexu prodává,proto mě to napadlo,ale je to na malém 10000 městě,kde mají andulky,rybičky,křečky atd.,ve větších městech asi tu kvalifikaci vyžadují...Ještě mě napadlo,založit kozí farmu a vyrábět produkty z kozího mléka...Jedna je v Licibořicích na Chrudimsku a je velmi úspěšná,dělají tam i kozí zmrzlinu,v Budějovicích na výstavě měli velký úspěch...

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]