Likvidace potkanu

Od: ® odpovědí: 7 změna:

Existuje jed na potkany, ktery by neublizil kockam, psum, kralikum a slepicim?

7 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar lidus

NE ale existuje vzduchovka a šikovný střelec.

 


0x
avatar figurek

Ne. Potkáni vydrží víc. Když už chcete hubit potkány jedem, musíte jed položit tak, aby se k němu kočky, psi, králici a slepice nedostali.

 


0x

Nevíte někdo proč není k sehnání a snad již není ani v nabídce, Lanirat PG. Takové růžové granule. Myším docela chutnaly. Čím to nahradit za rozumnou cenu.

 


0x
avatar totak
Proč není Lanirat je jasné. To je další z dárků všemocné Unie. Nějaký osel prohlásil že některé přípravky obsahují příliš velké množství jedu v dávce, kterou dokáže jeden hlodavec sežrat na posezení a tudíž jde o owerkill. Naší úředníci poslušně sklapli podpatky a nařídili stažení z trhu. Granule teď musím kupovat v Polsku. U nás mají už jenom dávkované v igelitu které jsou samozřejmě dražší nebo modré, které jsou slabé.

Měl jsem takovou návnadu v kapslích. Malý igelitový sáček asi s otráveným zrnim. Ani si toho nevšimli. Nejspíš rozmlsané. A Lanirat přece není jed. To je něco jako Heparin na ředění krve.

Ty modré granule 3x5 gramů 60 Kč. Aspoň v naší Tetě

Asi chyba 3x15 gramů

V tom Polsku to je taky Lanirat, nebo něco jiného. Nebyl by problém zaskočit

Teď si nevzpomenu na název. Půlkilovka vycházela kolem 90kč. Když jsem někde dal lanirat nebo ratimor a vedle toho ty polský,tak polský zmizely vždycky první.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]