Zvýšený kreatinin ale SDMA v normě

Od: odpovědí: 1 změna:

Dobrý den,

máme kocourka trpí na chronické selhání ledvin ( věk nevíme protože je z útulku) Před rokem měl Kreatinin 590/ SDMA 35 . Nasadili se infuze a okamžitě se to stáhlo okolo 370 / SDMA kolem 17. Což se tak průběžně běhěm roku udržovalo. Děláme testý každé dva měsíce.

Dnes ale měl kreatinin 536 a SDMA měl 15, urea 19.

Paní doktorce samozřejmě věříme ale ptám se jinde, protože nechápu jak může být ten kreatinin tak vysoký. Paní doktorka říkala, že je potřeba hodnotit celkový stav a že je kocourek v pořádku, jí, akorát je problém, že má 2, 20 Kg a hodně málo pije.

Má s tím někdo zkušenosti aby byl kreatinin vysoký ale SDMA víceméně v pořádku?

Paní doktorka říkala, že to může být i tou váhou. Říkala, že by infuze nenasazovala. Dáváme dietu Royal Canin a i Renavast.
Dostal nějaké prášky na chut k jídlu a na zklidnění žaludku, tento týden zvracel celkem dost chlupy.
Jsem z toho celý den vynervovaná zbytečně nebo je opravdu duležité jen to SDMA?

1 odpověď na otázku

 

 


0x

Neodpovím na položenou otázku, dovolím si doporučit do pozornosti Ipakitine. Lze dohledat Googlem. Kočička (sice akutní selhàní ledvin) to užívala dlouhou dobu a postupně jsem snižovala dávku... Je to prášek, kterým jsem posypala žrádlo. Doporučila mi to známá, má svorku koček z ulice Různého stáří a stavu. I chroniky, ti užívají Ipakitine.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]