Nejste přihlášen/a.
koupili jsme domek s cca 500m2 zahrady/džungle (lebeda, jetel, sem tam tráva...) co s tím? Postříkat Travexem, na podzim zarýt a na jaře zasít novou trávu? Máme vodu z vlastní studny, nedostane se Travex i tam? a bude po aplikaci Trvxu. růst tráva znova? Děkuji za odpověď. Hanka.
3x
Mám lepší radu.Chemické přípravky jako je TRAVEX dokáží likvidovat téměř vše zelené na dlouhou dobu.Tedy i další pěstování trávníku je na dlouho vyloučeno.Ale na zkulturnění větší plochy je výborná technologie,zasazení brambor.Staří sedláci tento způsob používali už před sto lety.Pozemek se plošně pohnojí chlévskou mrvou/hnojem/ a zaorá se,nebo zareje.Pah se do této plochy zasázejí brambory.Protože se brambory během vegetace minimálně dvakrát okopávají,a nakonec vykopají,zlikviduje se tím většina plevelů.Nakonec se pozemek srovná na jaře lehce kultivátorem a Vzešlá plevel se lehce postříkne Roundupem.A může se vyset travička.
JABRAKA
2x
Přeju hezkej trávník.
0x
Asi se ti bude hodit článek ireceptar.cz/... nebo ireceptar.cz/... , myslím, že ti to odpoví na tvé otázky, zvlast kdyz chces zachovat travnik
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.