Kdy koupit fikus

Od: odpovědí: 4 změna:
Dobrý den, mohl by mi někdo prosím poradit, kdy koupit fikus benjamin? Moc díky :)
4 odpovědi na otázku

0x
Kdykoli, kdy je otevřeno v prodejně s fíkusy benjamina.
Nebo na co se vlastně ptáš?

No já právě nevěděla, jestli se může v zimě, aby nepřemrzl nebo něco takového, díky za reakci a starat se o něj budeme doufám dobře .. ještě jednou díky ;)

0x
Souhlasím s Al Bundou,je to možné kdykoliv. Je to pokojová rostlina, tady není nákup vázán na roční období jako např. u letniček na záhon ,cibulovin na podzim apod. Hlavní je, jak se o něj budeš starat!

0x
Nejhezčí se dováží před vánocemi, snad nejhezčí je F. Wendii. Benjamín je velice choulostivý na prochladnutí, takže buď si ho nechat pořádně zabalit, nebo rychle do auta. A po donesení domů ho dát co nejblíže světlu - oknu, já bych si osobně koupil benjamína až na jaře, v období, kdy je maximum světla, aby měl co nejvíce času se aklimatizovat...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]