Kapalné hnojení

Od: ® odpovědí: 5 změna:

Kdo poradí?. Koupil jsem podzimní hnojeni na trávník.Složení: N - 7% , P - 7% , K - 15% , S 12% , Fe 0,. Píší ,že všechny prvky jsou rozpustné ve vodě. Jakou koncentraci tohoto granulovaného hnojiva při použití na zálivku?

5 odpovědí na otázku

 

 


1x
Jake to jsou granule? Kdyz je granulovane, tak bude nejspis na rozhozeni po travniku. Zalivka ne, to byste dostal nejspis hnojivo tekute. Latka se z granuli.uvolnuje postupne.

Granule rozházejte po trávníku a zalijte vodou. Rozpouštění a následná zálivka roztokem je práce zbytečná a tak nějak navíc.


To právě chci,hnojivo bych rozpustil v 200 litrovém sudu a čerpadlem postříkal trávník.

Hnojivo se ma uvolnovat postupne. Proto granule.
Ale kdyz to chcete se sudem, tak si zjistete doporuceny rozhoz na m2 travniku a pak odhadnete, kolika l vody to budete kropit. A rozpoustejte.

 


1x

Podzimní hnojení - granule rozházejte na pokosený SUCHÝ trávník, granulky propadají k bázi rostlin a vlhkostí půdy (deštěm také) se postupně rozpustí. Nemusíte zalévat.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]