Špatně provedený řez stromu

Od: odpovědí: 17 změna:

Ahoj,

chtěl bych Vás požádat, kdo bydlí v Praze nebo ve středních Čechách, zda víte o stromu/stromech, který byl ořezán špatně. Potřebuji 10 stromů, a tak bych Vás chtěl poprosit, zda ve svém okolí roste strom, který je ořezán, ale špatně. Máte ve Vaší blízkosti špatně ořezaný strom? Nebo nebezpečný strom, kdy se nad silnicí sklání suchá větev. Prosím, pokud víte o stromech, napište mi názvy ulic, abych tyto stromy mohl zdokumentovat do své arboristické práce. Děkuji. Michal

Stromy musí být už ořezány, avšak špatně.

17 odpovědí na otázku

0x

To jste ještě jistě neviděl. Sluhy 14.

Dobrý den, oč se přesněji jedná? Druh stromu, špatný řez aj. Pokud víte o dalším, napište mi. Tyto stromy potřebuji do své odborné práce z Arboristiky. Děkuji. Michal.

Asi jste měl zájem o velké, veřejnosti přístupné stromy. Na adrese, kterou jsem Vám zadala, je soukromá zahrada - sad, u kterého jsem na procházce postála pár minut v němém úžasu.

A nad čím jste žasnula? Má se pro tuto práci jednat o libov. stromy, ale špatně ořezané. A kdekoliv.

0x

Na odkazu je nepravidelná řada letitých Prunus ´Snouw Fountains´, které jsou každoročně sužovány řezem na hlavu. Poslední roky některé stromy z původní převislé formy se rozhodly zvednout hlavu a ukázat k nebesům. Momentálně probíhá jejich náhrada za kuželovité buky.

google.cz/...

google.cz/...

google.cz/...

doplněno 23.03.14 16:28:

Další příklad barbarství na mnohaletém stromu je v okresním městě. Myslím, že je to lípa. google.cz/...

doplněno 23.03.14 16:33:

Ještě jeden v Olomouci. Tato lípa je momentálně už mrtvá. google.cz/...

Dobrý den,

děkuji za Vaše návrhy nevhodně ořezaných stromů. Sice by mi vyhovovaly stromy v Praze nebo v blízkosti Prahy, ale ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci. Pokud víte o nějakých v Praze, napište mi. Děkuji. Michal

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]