Hop a babajaga

Od: Datum: 04.11.15 11:54 odpovědí: 21 změna: 05.11.15 11:19
avatar

Zdravím. Už delší dobu si kladu otázku kam se oba poděli. Byli tady předtím každý den. Nevíte to někdo? Specielně u Hopa mne to překvapuje, protože když tady byla kdysi dávno přetřásána účast na poradně, tak to byl právě on co tvrdil že je tato poradna ze všech nejlepších a že i on se občas podívá jinam, ale ne na dlouho. Tak jestli se mu třeba něco nestalo, že už sem vůbec nechodí. Babajaga byla na dovolené, ale ta už dávno skončila, tak kam se nám poděla? Díky, jestli někdo něco ví.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.15 12:03
avatar

Hop už tu není dlouho, babajaga tu byla předevčírem... Chcete-li ukojit svou zvědavost, oslovte je vnitřní poštou. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 12:23
avatar

Jojo, cloumá se mnou zvědavost. Babějaze napíši, ale Hopovi ne. S tím jsem se tak dobře neznala, abych se ho mohla vyptávat. Tak jsem si myslela, že někdo něco ví.

Datum: 04.11.15 12:33
A co ja? Chodila jsem tu denne a prispivala radami o:) už tu delší dobu nechodím. ..jen sem tam...a nikdo nic, že bych chyběla
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 13:06
avatar

- jancaak -

- že jo? - taky se na mne nikdo nikdy nezeptal ... a "radím jako ďas !"


doplněno 04.11.15 13:19:

- eulalie -

no - jako důchodce se snažím "trumfovat" nad drzými výpady alespoň slovně, když už fyzicky ani jinak nemůžu - ale často bývá dotaz včetně odpovědí odstraněn - takže ani ten slovní "triumf" nám staříkům (podkopávaným) není dopřán ! - drzí spratkové se mohou tlemit do sytosti. Měli bychom taky mít možnost si zanadávat, když už je sem takový příspěvek vložen !


doplněno 04.11.15 13:38:

suzy -

děkuju - že si vzpomeneš - ale vážně - kdybych umřela, tak se to stejně nemá kdo jak dozvědět, protože se s nikým nekamarádím a myslím, že takových je nás tu víc. Ale vždy mne potěší, když je nějaký zajímavý rádce postrádán, protože jsem si taky některé více oblíbila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 13:11
avatar

Že jo, Čuldo. Taky radím o sto šest, ale když se na chvíli odmlčím, nikdo si toho ani nevšimne.*smich* Jojo. Ale co se paní Babajagy týká, myslím si, že ji zamrzely zdejší výpady kolemjdoucích proti důchodcům, jednu dobu to tady hodně vřelo. A ani se jí nedivím, bylo to dost drsné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 13:24
avatar

Eulálie, když se na chvíli odmlčíš, tak si myslím, že tě nic nezaujalo. Mně se to také hodně často stává.

Datum: 04.11.15 21:02
avatar

Suzymon, já jsem to myslela ve srandě, nemusíte se omlouvat... :). Totiž nějak tak skromně předpokládám, že tu nesmazatelnou stopu po sobě nezanechávám. Hopa si pamatuji, je fakt, že tu už opravdu dlouho nebyl, ačkoliv jednu dobu byl hodně pravidelným přispěvatelem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 13:26
avatar

Culdo, vždyť Ty jseš tady pořád, ještě jsi nadobro nezmizela. Neboj, až také "zmizíš", tak se na Tebe zeptám. Slibuji.*placni*

Datum: 04.11.15 13:28
avatar

Jancák, tak pro Tebe platí to co pro culdu. Budu si to teď hlídat...;)

Datum: 04.11.15 13:23
avatar

No já se teda omluvám těm, na které jsem se nezeptala, *hi*. Abych pravdu řekla, tak jsem na tom stejně, ne-li hůře. Když na několik měsíců zmizím já, tak se zeptala jenom zavinác a dokonce dostala odpověď od zwiky, že ať si sem kde jsem, že tady alespoň neprudím...:-D

Babajaga mne napadla proto, že tu byla opravdu každý den a najednou ticho po pěšině. U hopa mne to překvapilo z jiných důvodů.

Datum: 04.11.15 20:45

a víte koho já postrádám "Cukráře. ten mě teda seděl . Ale možná tu byl , já byla celé léto na chatě. mějte se Korina

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 21:02
avatar

Jsem tu skoro denně, mimo víkendy a dovolené..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 21:04
avatar

Chybí mi olaf *srdce*

*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: layborrr
Datum: 04.11.15 21:16

To je tak ,když chybí ta přehledná statistika , tam se mrklo a hned se vědělo kdo tu kdy byl naposled *cteni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.15 04:38
avatar
layborr
Jsi na poradně už dost dlouho.
Stačí kliknout hned v prvním řádku - hlavičce příspěvku - na jméno REGISTROVANÉHO autora příspěvku. Neregistrované nebyli ani ve staré statistice.
Obrázek napovídá, co vše se dozvíš...
Hodnost, procenta, délku registrace, počet odpovědí celkem/hodnocených, a naposledy na poradně. Níže také procenta příspěvků a úspěšnost v jednotlivých rubrikách.
Na statistiku je toho poměrně dost!
Už se o statistice psalo víckrát, nejen při zrušení TOP žebříčku, debata byla pokaždé dost bouřlivá.
Uběhlo dost vody, poradna funguje dále.
Kdybys byl zaregistrovaný, tvoje statistika rýpání by byla dost významná...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.15 08:24
avatar

hejkálku

- já už to taky takhle umím hledat - už jste mne to taky naučili - ale je až "dojemné" , jak si vy - šéfové - umíte zrušení Top žebříčku hezky obhajovat ! Samozřejmě žertuju, nic ve zlém - ale původní žebříček byl přehlednější, takže se nedivte, že mnoho přispěvatelů po něm "pláče" !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.15 09:18
avatar

Hejkálku , zaregistrovaný jsem , jen se někdy kvůli časové tísni nepřihlašuji ,(layborrr)

spíše se mi jedná o to , že když registrovaný tady na žádnou otázku neodpovídá - tak NENÍ na co kliknout - .

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: ben®
Datum: 05.11.15 09:49
avatar

Dobrý den, to, že původní statistika byla přehledná a prospěšná, je jasné. Ovšem, patrně to byl ten důvod, proč již není dostupná (pouze má spekulace). To vyhledání nějakého nicku se může urychlit tak, že otevřete libovolnou otázku a tam kliknete na libovolný profil. Po jeho zobrazení se v adresním řádku prohlížeče přepíše konec adresy na nick hledaného. Ovšem, musí se znát jeho přesný tvar (což u některých složitějších nicku je asi problematické). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.15 07:52
avatar

Babějaze jsem napsala do vnitřní pošty, ale už je to třetí den a zprávu zatím neotevřela. Tak uvidíme, ale ona mi určitě něco odpoví. A Hop by se určitě také ozval rovnou do této otázky, kdyby sem zavítal. Tak budeme čekat dál. Já vím, že jsou i jiní, kteří sem nějak přestali chodit, ale někteří z nich to před odchodem napsali a vysvětlili. Babajaga to neudělala a ani Hop. A ti patří mezi hodně "staré" a věrné rádce. Proto jsem se nad tím pozastavila. Ale z druhé strany chápu, že je to jejich soukromá záležitost a každý se hned nevykecává jako třeba já...;)

Datum: 05.11.15 10:41
S paní Jagou si občas vyměníme pár řádek, z toho co psala tak se zatim vratit nechce.
O jakou diskuzi o duchodcich slo?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.15 11:19

ahoj Cukráři , omlouvám se pravda je že sem denně nechodím asi jsem si špatně četla odpovědi. Tak at se vám daří. Korina

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.