Je tu nějaký policista?

Od: Datum: 28.07.15 08:37 odpovědí: 7 změna: 28.07.15 13:42
Nejste někdo policistou? Byla bych vděčná, kdyby mi někdo s něčím pomohl, napsala bych třeba na e-mail. Děkuji O
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stano12345
Datum: 28.07.15 08:58

Nevěřte tomu, že vám nějaký policajt s něčím pomůže. Jejich právní názor není nijak zaručený, jako od každého jiného. Běžte za právníkem. Lehce se dostanete pak do maléru.

Datum: 28.07.15 10:58
Nevěřte všemu, co zde píše třeba Stano...
"Běžte za právníkem. Lehce se dostanete pak do maléru"
Mě právní kancelář zastupuje, abych se nedostal do maléru.
A pár rad od policajtů zde na poradně mělo a má vyšší hodnotu než některé "rady" multinickerů...
Jejich názor není také nijak zaručený.
Moje rada: souhlasím s danys. Když napíšete otázku, jistě vám někdo poradí-zdarma.
Od: buss®
Datum: 28.07.15 11:05

Žádný názor není ..., je to na tom, kdo věc řeší.

Datum: 28.07.15 10:04

Potřebujete-li s něčím poradit,

ptejte se zde

a nelákejte z nikoho e-mail.

Datum: 28.07.15 10:29
Policistů je zde několik, lidí s právním vědomím zde taky pár je. Když napíšete otázku, jistě vám někdo poradí-zdarma.
Nebo se obraťte na pravníka a nezapomeňte s sebou vzít ty krásné modré papírky.:)
Od: ju®
Datum: 28.07.15 12:08

Policista je nebezpečný kvůli nečinnosti a právník kvůli hrabivosti, někteří zdejší účastnící to zase přehánějí s matláním medu a účastí na problému a povzbuzováním do budoucna typu bude líp a zajisté se ti to podaří vyřešit... takže si nevyberete.

A jinak policista vám nemůže s něčím pomoct, jestli máte problém a nechcete se o něm šířit ,tak hupky dupky na služebnu pomahačů a chráničů - tam učiniti oznámení či jiný požadavek, zcela jistě vám bude vyjito vstříc, zahájeno šetření a problém nebude odložen jak se tomu děje podle policejních statistik, protože i chrániči jsou lidé a nejlepší jak se zbaviti problému jest jeho odpálkování hodně daleko. / naposledy tuším jsem se nasmál při problému s nalezenou peněženkou - která zhadně nenašla svého majitele ale skončila někde ůplně jinde /.

Asi jsem vás nepovzbudil,ale přeji vám hezký zbytek dne.

Datum: 28.07.15 13:42

Policistů ve služebním poměru je tu několik. Máte-li problém, napište ho, možná vám poradím i já, ne že bych něco věděla ale vytěžím manžela nebo kamarády. Jednodušší než email je registrace a vnitřní pošta. L

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.