Ahoj, kamarádi, odjíždím na Měsíc

Od: Datum: 04.05.16 06:37 odpovědí: 17 změna: 05.05.16 07:51

Ahoj, přátelé a rádci, zítra odjíždím na 4 týdny do lázní, kde budou přemlouvat mé kolínko, aby pracovalo znovu, jako zamlada.

Ten Měsíc - to je jistě krásná slovní hříčka. A já vám všem přeji, abyste si užili ve zdraví pěkný a voňavý máj a v červnu zase na shledanou. /možná tam někde internet objevím, ale raději na to nebudu předem spoléhat/.

Zdraví vás Jaga. *pusa**slunce*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.16 06:46

Přeji vám, abyste se vrátila v dokonalém stavu fyzickém i duševním a též s pěknými zážitky;)

Datum: 04.05.16 06:46

Jelikož mne často taky něco bolí, věřím, že Vám lázně pomůžou. Vrátíte se jako nová, čiperná, jako Drápalík.

Užijte si to, paní kolegyně.

Datum: 04.05.16 07:17

Paní Jaga,tak ať se vám pobyt v Jánských Lázních líbí a hlavně ať je pro vás po všech stránkách blahodárně účinný.;)

Datum: 04.05.16 07:23

Babčo, také přeji, ať získáte co nejvíce pozitivní energie, načerpáte síly, uzdravíte tělo a pěkné počasí na tůry.

Datum: 04.05.16 07:27

Marcelko, napsala jsem ti přání, ale pak jsem zjistila, že jsi napsala i ty. http://www.poradte.cz/vzkazy-prani-a-stiznosti/1115-babojago-svihaku-latensky.html:-D

Vůbec neva. Měj se moc dobře a moc hezky! Užij si ten měsíc, kdy budeš sama pro sebe, tou nejdůležitější. Nenechej si ničím a nikým pokazit ani vteřinu. *pusa*

Od: ben®
Datum: 04.05.16 07:46

Dobrý den, já jsem Vás chtěl jenom požádat, až se budete z Měsíce vracet, tak před odletem tam už konečně zhasněte. Ten, kdo tam byl naposledy, to neudělal a vidím to skoro každou noc, že se tam stále svítí. Jinak přeji klidný let, těsný skafandr a hladké přistání zpět (do moře=?). Zdravím!

Od: wamp®
Datum: 04.05.16 10:36

Jaguško,odpočívejte a užívejte si Ráje na Měsíci.

Vy si to zasloužíte,to je bez debat.Máj,lásky čas...Tak si dejte pozor na ty lázeňské šviháky.Jsou to z 80% lovci,kteří musí doma držet pusinku a krok a v jiných vodách se uvolňují a přeměňují se z Jekyllů na Hydy *smich*

Tak na sebe dávejte pozor.Budeme se těšit s jakou se vrátíte *slunce*

Od: pt®
Datum: 04.05.16 10:38

Jaguš, ať je pobyt v lázních příjemný, hezky si to volno užij, ať ti procedury pomůžou a zase se ti líp běhá...*placni*

Datum: 04.05.16 11:15

Marcelko, užijte si pobyt se vším všudy, poléčte koleno i duši. L

Datum: 04.05.16 12:16

Ahoj z Havířova.Pěkný let přeju.

Datum: 04.05.16 12:19

Jago, chovej se tam slušně, ať nám neděláš ostudu...;)

Od: lujs®
Datum: 04.05.16 12:45

Babuško Jaguško ať vám slouží zdravíčko.

Příjemný pobyt v lázních. ;)

Od: mcgregor
Datum: 04.05.16 12:48

Vyřiďte prosím na Měsíci,

vyřiďte mezi hvězdami

Co chceme dneska všichni říci,

Že brzy přijdu za vámi.....

Od: ruze®
Datum: 04.05.16 17:37

Pěkně si to tam užijte a ať Vám vyjde pěkné počasí!

Datum: 05.05.16 05:49

Děkuji všem kamarádům za jejich milá přání.

Sebodko, neboj, ostudu neudělám, na to jsem už příliš stará, abych si něčím podobným zatěžovala mysl.

Stačí mi dobré jídlo /bude diabetická dieta, tak kdo ví.../, akvapark, pěkné počasí, trekové hole a moci někam vyjít. Nebudu to přehánět, aby mě odněkud nevyprošťovala Horská služba vrtulníkem.:-D

Těším se na klid, prozkoumám tamnější knihovnu, co se tam pěkného čte, beru si s sebou 524 SUDOKU. A dokud tu knihu celou nevyluštím, domů se nevrátím.

Mějte se i vy všichni celý měsíc hezky a užívejte si máj! *slunce*Zdraví Jaga.

Datum: 05.05.16 06:12

Pozor na to. Byl jsem několikrát v lázních, ale jednou jsem se musel v pokoji zamykat, protože jedna pacientka si myslela , přes svůj poměrně vysoký věk, že mne zničí. Přeji ,klidný a prospěšný pobyt.

Datum: 05.05.16 06:24

*ee*:-D*hej*

Díky, na zdivočelé pacientky si dám pozor! Jaga.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.