Hledam spolužáka

Od: Datum: 05.10.15 19:29 odpovědí: 4 změna: 28.10.15 18:45
Snazila jsem se na spolužáci.cz i na socialnich siti.Nikde nic ani snad Stredni skola nic nenasla.
Jmenuje se Roman Pala,ZŠ Borovského,Karviná 4,1990-1999 dal o nem nic nevime.Bude mu 30-31 let.
Děkuji za jakoukoliv informaci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.15 23:37

Možno jeden z nich to bude.: http://rejstrik.penize.cz/roman-pala.

Od: krasula
Datum: 28.10.15 10:54

Když jsem hledala jednoho spolužáka na sraz po 50 letech,který nebyl na FCB ani v obchod. rejstříku, tak jsem napsala dopisy na lidi stejného příjmení v onom městě a jeden tip mi vyšel. Omluvila jsem se, že naléhavě hledám XY kvůli třídnímu srazu, jestli náhodou nevědí, když jsou stejného příjmení. Dala jsem tam kontakt na sebe. A do 10 dnů jsem ho našla. Sice 100km od předpokládané adresy, ale našla, coby švagra jedné oslovené osoby. Stejně tak na FCB on být nemusí, ale podle příjmení lze postupovat podobně.

Od: krasula
Datum: 28.10.15 10:56

Když jsem hledala jednoho spolužáka na sraz po 50 letech. Nebyl na FCB ani v obchod. rejstříku, tak jsem napsala dopisy/5/ na lidi stejného příjmení v onom městě a jeden tip mi vyšel. Omluvila jsem se, že naléhavě hledám XY kvůli třídnímu srazu, jestli náhodou nevědí, když jsou stejného příjmení. Dala jsem tam kontakt na sebe. A do 10 dnů jsem ho našla. Sice 100km od předpokládané adresy, ale našla, coby švagra jedné oslovené osoby. Stejně tak na FCB on být nemusí, ale podle příjmení lze postupovat podobně.

Datum: 28.10.15 18:45

Vyhledávač Google //asi ho máte na PC, na stránce vpravo nahoře//...zadal jsem jméno Roman Pala, Karviná a naskočilo několik Palů z Ostravska, tento podnikatel přímo z Karviné:

Roman Pala

Karviná - Hranice, Einsteinova 2949, PSČ 733 01

A protože ukončil podnikání /jde o výpis z živnostenského rejstříku/ v roce 2004, mohl by to třeba být otec vašeho spolužáka. Nebo příbuzný, známý.

Zvykněte si hledat Googlem nebo Seznamem, najdete hodně informací. No, třeba vám to pomohlo, PĚKNÝ DEN ! :)

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.