Upozornění na zvuk

Od: Datum: 28.04.15 17:37 odpovědí: 4 změna: 01.05.15 08:00

Dobrý den, patrně nejsem první, kdo si toho všiml, ale již několikrát jsem měl "štěstí" na tuto reklamu (viz obrázek) na poradně. Nejde o tu výhru - patrně stejně "vyhrál" někdo jiný, ale při přejezdu kurzoru přes ten reklamní panel (a bez klikání) je slyšet (na jinak tiché poradně) zvuk.

Zvuk nečekaný, který připomíná nějaký systémový zvuk OS v PC. Takže, Váš PC je v pořádku a nic nehlásí - což, jsem se obával při prvním setkání s touto "výhrou". Třeba to někoho uklidní. Zdravím!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.15 20:29

Zlatej addblock.

Od: pepr®
Datum: 01.05.15 07:21

AdBlock mám taky, ale na poradně vypnutý. Aspoň ji trošku podpořím a ta jedna reklama pod otázkou mě určitě nevadí.

Ani na množství navíc stažených dat ani na čas po který se stahuje. Jen občas vadí, když se po desáté ukazuje ta samá. Což ale jde změnit.

doplněno 01.05.15 07:52:

Bene, jasně, že nejde o výhru jde o data.

Blahopřejeme! Ověřte Vaší registraci a můžete se stát
Vítězem tohoto fantastického zařízení

Vyskočí dotazník,zadejte svoje údaje, Jmeno adresu, email a MOŽNÁ vyhrajete. A dole je malý písmem:

Tato loterie/soutěž se provádí za účelem zařazení Vašich osobních údajů do marketingové databáze, která je vlastnictvím společnosti Aldaniti International Network LTD. Pokud si nepřejete aby Vaše osobní údaje byly částí výše uvedené databáze, laskavě Vás žádáme, aby jste se neúčastnil/a této soutěže. Pokud od Vás neobdržíme jinou informaci, Vaše účast v soutěži bude automaticky považována za souhlas s uvedením Vašich osobních údajů v databázích sponzorů soutěže. Pokud nesouhlasíte s uvedením Vašich osobních údajů v těchto databázích klikněte zde

...

Já už nevyhrávám. Zobrazilo se mi to 3x, ale teď když už jsem na to klikl, tak znova nevyhraju. škoda :( Chtěl jsem si podruhé naklikat jinou výhru. Jde tam vybrat iMac, iPad nebo iPhone a k tomu jedno příslušenství

doplněno 01.05.15 08:05:

Zvuk mám (měl jsem, už nevyhraju :-D ) taky, ale kdybyste mě neupozornil, tak to nevím. U čtení na netu obvykle repro nezapínám. Až když si třeba pouštím video.

Ale máte pravdu, že je to podobné jako systémové zvuky a někoho nezkušeného by to mohlo vystrašit.

doplněno 01.05.15 08:20:

@Ben: No tady na poradně jsem tu čest taky neměl, ale jinde už jsem se s tím setkal.

Od: ben®
Datum: 01.05.15 08:00

Dobrý den, jo, to já vím, že nejde o výhru. Jednou jsem si také klikl (už je to pár let) a jde o "možnost" něco vyhrát - tedy, věřit tomu nelze. Ale, také slyšíte ten zvuk? Je to podobné, jako nějaký zvuk OS, který signalizuje chybu (a o to mně šlo - upozornit na toto). Zdravím!

doplněno 01.05.15 08:09:

pepr - no, já jsem se zde právě také nikdy se zvukem nesetkal, tak to první setkání bylo nečekané.

doplněno 01.05.15 08:25:

pepr - jo, jinde je to běžné. Ale dnes je tato reklama už otravná - už jsem "výhry" přestal počítat.

Asi jsem si je nějak tou otázkou přivolal.

Od: ben®
Datum: 01.05.15 06:59

Dobrý den, dnes mám opravdu štěstí - během několika minut jsem vyhrál již 3x. Alespoň, že už počítám s tím ozvučením. Zdravím!

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.