Neobvyklý zážitek pro přítelkyni

Od: Datum: 11.04.15 18:25 odpovědí: 8 změna: 14.04.15 21:37

Dobry den, Pritelkyne bude mit za mesic 20 let a chtel bych pro ni neco neobvykleho. Aby to bylo hoodne romanticky s krasnou hudbou vyznacujici lasku a aby byla nadsena,unesena.Nevite o necem?Dekuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.04.15 19:01
avatar

Dobrý den, kupte ji ve starožitnostech hrací obraz s nějakou romantickou krajinkou. Zdravím!

P.S. Ale, nebude to levné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.15 19:08
avatar
Levné to určité nebude když chcete opravdu něco extra.me by hrozné potěšil piknik v přírodě.který můžete opakovat kdykoliv.
Dale bych asi přítelkyní vzala tam kde se ji vrací vzpomínky na dětství.
Asi jsem trochu jednoduchá ale skromná.nějaké hodnotné dary nejsou pro me.Nebudete mi věřit ale ve svých 30 ti letech jsem zašla do keramiky Maříž a namalovala na hrnecek slona.Pritelovi jsem to dala k vánocům a pije s hrdosti z něj ranní kaficko.A to je nejlepší dárek než nějaký smartphone za 15 tis.Hlavně originální.Na svete není stejneho slona na hrnecku jakého ma můj partner.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 13.04.15 13:33
avatar

3-denní relax někde na hotýlku,sauna,bazén,večeře při svíčkách,nějaká ta masáž,pěkné kino,prostě zážitky,zážitky..to se dnes cení.,,Cetky,,ikdyž drahé skončí někde ve skříni,ale to co spolu zažijete vám nikdo nevezme a budete si to pamatovat navždy. Pěkné a né tolik drahé bývají i nabídky na Slevomatech.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 13.04.15 17:03

Jestli chcete být skutečně originální a romantický a paní vašeho srdce má okénko do ulice, zkuste najmout dva, tři muzikanty, kteří by jí s vámi přišli pod okno zahrát dostaveníčko, serenádu, stačí jedna píseň, zaplatit jim, propustit je a sám pak s kytkou přijít k ní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.15 16:21
avatar

Ono je taky důležité, jaká je přítelkyně nátura. Mně kdyby miláček něco takového provedl, zoufala bych si - nesnáším, když je na mě upřena pozornost. Pro mě by bylo velmi romantické, kdyby mě vzal na výlet, nejlépe na nějaký hrad nebo zámek, ale chápu, že to každého nebaví.

doplněno 14.04.15 16:26:

Už jsem se tady o tom kdysi zmiňovala - je taky opravdu důležité to s dárkem nepřehnat. 20 není žádné extra výročí, tazateli musí zůstat prostor pro výročí opravdu významná. Když vystřílí všechnu inspiraci - let balónem a podobné gigantické dary - na taková výročíčka a běžné narozeniny, co udělá, až spolu budou třeba 10, 20, 50 let? Až bude mít přítelkyně 25, 30, ...? Už nebude co. Na Mars zřejmě nepoletí, do sopky se asi taky nespustí... a kytka 50 růží už taky byla... takže pomalinku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.15 17:42

inzinyrka. Tak teď s Tebou souhlasit nebudu *smich*. Hele, co když spolu za pět let nebudou? Co když tu z nich jeden nebude? Co když spolu budou, ale jenom ze zvyku a nebudou chtít už nic slavit? Jen ať si dávají krásné dárky teď, aspoň jednou budou mít na co vzpomínat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.15 21:37
Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 14.04.15 16:45

Výlet na nějaké krásné místo ve vašem okolí, třeba na zříceninu nějakého hradu, tam udělat malý ohýnek, z batůžku vytáhnout buřtíky (zkontrolovat, jestli nezelenaly), opéci je, zapít plechovkovým pivem nebo malým šampaňským (stačí maličká láhev pro malý přípitek) a vytáhnout nějaké rekvizity (čepici s chocholem, vysokou kuželovitou dámskou čepici nebo jak se tomu říká s dlouhým závojem, který bude vlát ve větru, nebo dlouhé zdobené šaty, udělat si pár fotek atd... Nebo i bez ohýnku prostě vytáhnout dva chleby s poctivým domácím řízkem, nebo kus štangle loveckého salámu s dobrými křupavými dalamánky, láhev minerálky, atd...)

Nebo si zajeďte do Koněpruských jeskyní, do Bozkovské jeskyně, do Moravského krasu, nebo kamkoliv, kde je to vzácné a romantické, nebo do Adršbašských skal, nechte se svézt lodičkou pod vodopád, zařvěte u Prachovských skal do ozvěny,... Čechy i Morava jsou krásné, jistě najdete místo pro romantický výlet.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.