Šmejdi inovují

Od: Datum: 05.11.13 13:47 odpovědí: 6 změna: 05.11.13 15:45
avatar

Naši "milí" šmejdi vymysleli další trik. Nevozí už staré lidi autobussy na předváděčky, ale zvou si je telefonicky přímo do své firmy pod slibem hodnotné výhry.

Volali včera. A prý paní X Y / tchyně/ vyhrála cenu v hodnotě 500 Kč a má si pro ni přijet do Chrudimi. Oponovala jsem, že to není možné, tchyni je bezmála 90 let, je silně dementní a žádné soutěže se zaručeně nezúčastnila.

Paní mě mnohomluvně vysvětlovala, že to ani nevíme, určitě kupujeme babičce léky či zdravotnické pomůcky a vše je prý slosovatelné.

Prohlásila jsem, ať tedy výhru zašlou poštou. To prý nejde, je nutno to vidět osobně, jsou to prý všechno kvalitní pomůcky do kuchyně /keramické nože apod./ a je možnost si vybrat. Jenom 2 dny v týdnu a to jenom v 9, 11, 13 a15 hodin. To mi bylo divné, proč takhle odstupňovaně? Prý proto, že výherců je hodně, *ee*, tak aby zbytečně nečekali.

Podle toho, co říkala, to vypadalo, že vyhrál celý Pardubický kraj.

Zavolala jsem známé, je z Chrudimi. Ta se smála a řekla, že tato firma je už dlouho ve městě profláknutá, jedná se o předváděčky a nucení k nákupům zboží. Protože už nemůže ve městě sehnat zákazníky, rozhazuje sítě i hodně daleko do okolí. Prý si vybírají převážně staré ženy. Jak na ně přijdou, nevím. Její babičku také lákali. Prý bych pak měla sama na sebe zlost a ještě bych projela benzín, do Chrudimi to mám daleko.

Proto pozor - všichni od Pardubic, Chrudimi, Hlinska... a okolí. Pokud Vám někdo bude nabízet výhru v Chrudimi - keramické nože apod., věřte, že je to jen podvod. Raději si doma udělejte dobrý čaj a nejezděte nikam, je to akce na nic. *bum* Jaga.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: claire*
Datum: 05.11.13 14:39

Nechápu, jak pro ty firmy může někdo pracovat, že na tohle má někdo žaludek. Hanba aby je fackovala, až by chytili další o zem *bum*. Není to záležitost jen Pardubicka. K mým rodičům domů (Plzeň) čas od času také volají různé firmy, že jejich adresa/ telefonní číslo/ pořadí v databázi (?!) vyhrává hodnotnou cenu a že si pro ni mají přijít do jednoho kulturního domu (z celé Plzně vybírají firmy zásadně jeden zapomenutý, okopaný barák v "ghettu"). Ani maminka, ani tatínek ještě nejsou v důchodu, přesto se tak dvakrát do měsíce nějaká předváděčka ozve. Žel bohu nikdy nemáme nikdo čas tam jít, pane jo, představte si těch nožů, hrnců a dek, co už jsme mohli mít zadarmo *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.11.13 14:49

A co jako chcete, když se lidi chrtí na ty výhodné nákupy, hodnotné výhry, zadarmo, téměř zadarmo, zaručený výdělek, letadla ...? Ničeho jsem se neúčastnil a přesto vyhrál.. Co ty útoky když se otevře obchod se slevami, Kaufl ve čtvrtek? Kdyby nebyla poptávka, nebude nabídka. Ono to zboží nemusí být podvod, ale předražené. Využívá se v podstatě blbosti lidí, kteří neumí odolat "lákavé" nabídce..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.13 15:17
avatar

V případě svéprávného občana ČR s volebním právem bych problém nečekal..., pokud ano, pak je něco špatné s občanovou svéprávností, nebo jeho volebním právem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: qwert*
Datum: 05.11.13 15:30

Pokud mi někdo zavolá, že jsem vyhrál tak ihned říkám, že jim nadiktuju číslo účtu kam mi výhru mohou poslat.

Ihned couvají atd. , takže je hned posílám tam kam patří.

V případě "výhodných" nabídek od operátorů říkám, že mám služební telefon od firmy a je mi jedno kolik je hovorné za měsíc, takže mají zase smůlu.

Prostě se s nima nemazlím a ty jejich telefonické kvízy a ankety taky ignoruju s tím že nemám čas a jsem zaneprázdněn a dá se říct že už mám poslední dobou od všeho pokoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.13 15:41
avatar

Bohužel toto není novinka, telefonují běžně, jsou neodbytní a když bych měla vše co jsem už vyhrála i když jsem o noc nehrála mám toho dva pytle nebo se sluním u moře. Posledně to byly dokonce tři telefonáty, že jsem vyhrála, nepřišla si výhru vyzvednout, jaká je to škoda, že jde o kvalitní zboží v ceně 1000kč, jelikož to bylo v Brně vyslala jsem dceru údajně pro kosmetický balíček a paní se dušovala, že nejde o žádnou prodejní akci, jen příjde a s kosmetikou odejde, otázka 5 minut. Dcera šla a dožadovala se kosmetického balíčku, prdlajs, šlo o akci "nádobí" a prý až když se zůčastní dostane dárek, vynadala jim, odešla bez dárku a víckrát už nás nenachytají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.13 15:45
avatar

Ahoj "Jaguško"

- nabídky na "výhru" jsou sice velmi lákavé - několik jsem jich se spoustou papírů také dostala - a jednalo se dokonce o miliony - !

a je fakt, že se mi srdce radostí "zatetelilo" - kdo by nechtěl a nepotřeboval peníze - ! no, ale "tetelila" jsem se jen pár vteřin, dokud jsem si neuvědomila, že jde samozřejmě o podvod - ! Proč by Vám kdokoliv nabízel dnes (ale i jindy) peníze -? Svoji tzv. "výhru" si pěkně ZAPLATÍTE.

Jediná rada - takové dopisy IHNED vyhazovat - nelámat si s nimi hlavu, a rozhodně nelitovat "výhry". Přeju hezký den. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.