Veselé svátky od Cobráka

Od: Datum: 22.12.14 15:13 odpovědí: 12 změna: 29.12.14 12:50

Ahoj vážení kolegové!

Možná si řeknete, že je to moc brzy. Vím. Ale obávám se, že už pak nebudu mít tolik času, tak tak konám teď. A jak se říká, lepší je vše dělat s předstihem

Dovoluji si Vám všem touto cestou poděkovat za pěknou spolupráci a atmosféru na fóru, za to , že jste vždycky byli naslouchaví ostatním názorům, ač někdo více, někdo méně, a dokázali jsme se všichni navzájem dohodnout. Také bych Vám všem poděkoval, že kdykoliv jsem se zde v tomto roce zeptal, ať už jako registrovaný a někdy jako neregistrovaný uživatel, tak jste mi vždy všichni dokázali vzorně poradit a to vždy přesně tak, jak bylo třeba.

Dost už bylo povídání

Přeju Vám všem krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok, do kterého Vám přeju hodně úspěchů, zdraví a štěstí!

Doufám, že v přístím roce se tu sejdeme ve stejném počtu *palec* *placni*

Ahoooooooooj *pivo*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.14 18:07

Milý Cobráku, kolegové a kolegyňky. Já vám všem též přeji krásné prožití Vánoc, plné pohody, klidu a hlavně hodně zdraví!

*pivo*

Datum: 22.12.14 19:38

Díky za přání, přeji tobě i všem ostatním též krásné svátky, klid a pohodu i v novém roce. :)

doplněno 22.12.14 20:45:

Ještě jsem vypotila péefko, tak přihazuji. A buďte všichni tak fajn jako doposud. ;)

Datum: 22.12.14 20:30

Taky tak ;)*pivo**placni*

Od: pt®
Datum: 22.12.14 21:09
Datum: 22.12.14 22:17

Pavlo, Vám též a jsem moc ráda, že tu stále jste, jste taková jistota kvality. :)

Od: pt®
Datum: 22.12.14 23:37

Milá Dano, děkuji za kompliment, jsem ráda, za takové lidi, jako jste Vy. Přeji Vám hodně zdravíčka a štěstí, napořád. :)

Datum: 22.12.14 22:16

Ahoj,

taky se připojuju a přeji Tobě a vám všem tady na poradně hezké svátky se svými blízkými, zábavného a radostného Silvestra a dobrý nový rok, abychom se zde ve zdraví zase setkali.

Datum: 22.12.14 22:17

Parádní péefko. :)

Datum: 23.12.14 10:43

Kdyby mi to nebylo tak hloupé, opsala bych úplně všechno, co napsal cobrak®. Do posledního písmene.

Datum: 23.12.14 11:51

I já se přidávám s přáním krásných a klidných svátků, do nového roku hlavně zdraví a štěstí, to ostatní pak dorazí samo, i když později:).

Všem dobrým duším na Poraďte.cz přeji pěkné Vánoce.*andel*

Datum: 27.12.14 23:07

Přeji nám všem aby ten nový rok 2015 byl pestrá kytice a přinesl každému to co má rád. Liduš

Datum: 29.12.14 12:50

Také všem mnoho dobrého, s Vánoci jsem trochu opožděný, ale aspoň tak

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.