Nový design (?)

Od: Datum: 13.01.15 20:31 odpovědí: 11 změna: 14.01.15 13:30

Zdravím Vás,
chtěl jsem vás zahrnout novým designem, ale včas jsem si to rozmyslel a po rozhlédnutí kolem jsem naznal, že nejsme tak OUT jako spousta jiných. *king*

Udělal jsem jen drobná vylepšení. Změny jsou téměř nepostřehnutelné, ale mě se to líbí víc a ikdyž rozdíl zřejmě nepoznáte...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 13.01.15 20:58

Tak se pochlub, o co jsme prisli. Jestli to mas nekde hozene do barev. Diky ;)

Datum: 14.01.15 11:26

kdepak, ukončil jsem to ve fázi rozpracování. Nebyl jsem s tím spokojený. Většinou udělám všeho 3-5 designů, pak některé vyhodím, dva zkombinuju a jsem happy. Proto se tím nemůžu živit, trvá mi to hrozných hodin. :-D

Datum: 13.01.15 22:47

ještěrka je modřejší...:)

Datum: 14.01.15 10:32

Nic moc bych neměnil. Je to tu krásně přehledné a jednoduché.

Nemám rád přeplácané weby.

Od: ben®
Datum: 14.01.15 10:37

Dobrý den, také bych nechtěl velké změny, protože potom bych mohl ztratit orientaci. Ale, uvítal bych tmavší odstín oranžové barvy u písma, protože na bílém podkladu není tak výrazné a čitelné.

Tedy, čitelné pro hůře vidící lidi. Zdravím!

doplněno 14.01.15 11:02:

Nebo udělat tmavší celkové pozadí - např. světle šedé.

doplněno 14.01.15 11:30:

admin - děkuji Vám za reakci. To uživatelské nastavení vzhledu bych uvítal a možná i více lidí. Jejda, to by bylo hezké!

Datum: 14.01.15 11:25

byla to jen lehká kosmetika, nějaké písmo jsem zvětšoval asi před 14 dny až jsem dostal strach, že hůř vidím a postupně se kvůli mě dostane Poradte na font 50px *smich* pozadí jsem změnil na lehounce hnědé až žluté, záleží jak to podá monitor. Právě abychom trochu šetřili oči. Ale horší TV apd to stále ukazuje jako bílé.

Největší designová změna je ve vnitřní poště. ale nic moc drastického.

Pokud bude zájem neni nereálné připravit možnost, že základní písma (nabídky a texty odpovědí) a barvy by si mohl uživatel nadefinovat sám - velikost, klidně včetně barvy. To není těžké udělat a nezabere mnoho času. Také by mohly být předvolené šablony např ve smyslu tmavá, světlá atd.

Stačí chrlit nápady a já jich větší část zamítnu, ale některé udělám *vtip*

Od: hm®
Datum: 14.01.15 12:00

Možná to s tím souvisí, možná ne, ale ode dneška na mne při každém stažení stránky z poradte.cz vyskočí bezpečnostní varování, že požadovaná zabezpečená stránka obsahuje (i?) nezabezpečené údaje. Copak to, admine?

Drtivé většině uživatelů je to asi fuk a zakážou tato varování, ale já se řídím tím, že když se něco nějak tváří, mělo by to tak i ve skutečnosti být.

Datum: 14.01.15 12:25

ano, kopíroval jsem kousek stylu ze sloveského poradte a nevšimnul jsem si, že vč odkazu na SK verzi. Je to opraveno. Bude potřeba 2x F5. díky!

Datum: 14.01.15 13:09

No nevím s tím pozadím. Teď to vypadá jako že mám špinavý monitor. *smich* Jinak já bych tedy například místo nějaké změny designu spíš uvítal nějaké funkční změny. Třeba je zbytečně kostrbaté vkládání smajlíků. *zed*

Datum: 14.01.15 13:25

si zvykneš, já už píšu mail v outlooku a píšu tam * smich *, lidi už to začínají chápat i na druhé straně *smich*

Datum: 14.01.15 13:30

Buď si zvyknu a nebo pokud bych přispíval hodně často a hodně hodně a zdržovalo to, tak ti to hacknu přes Greasemonkey. *klik* *frajer*.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.