Hodnosti registrovaných vs SYS

Od: Datum: 19.10.14 10:18 odpovědí: 4 změna: 19.10.14 13:19

Naťukla jsem si v registraci hodnosti registrovaných,ale nenašla jsem co je to SyS,to tam není,i když u jmen registrovaných to vídám.Co to znamená SyS?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.14 10:21
Od: ben®
Datum: 19.10.14 10:25

Dobrý den, SYS je "sysel" - vybraný jedinec se speciální důvěrou admina (ten je nejvýše) a má pověření starat se o dozor nad jedinci, kteří porušují pravidla zdejší poradny. Může trestat a být zlý, ale většinou jsou hodní - nesmíte si je rozlobit. Zdravím!

doplněno 19.10.14 11:38:

Nemáte zač.

Od: babusa
Datum: 19.10.14 11:36

Díky za odpovědi,jsem o něco moudřejší,nevšimla jsem si,že před pár lety otázka zazněla,i když tu jsem taky už pár let,asi 6 či 7?Všem hezký den-posílám usměvavýho šmajlíka-nejdou mi vložit.

Upozornění od sys hejkal 19. 10. 2014 11:49:43
Zkuste si otevřít FAQ tam kromětmnoha zajímavostí píší:
Co je sys. ("sysel") a jaké jsou jeho pravomoci? Sys bylo odvozeno od slova systém a časem se z něj stalo označení "sysel". Jinými slovy je to moderátor, který má dbát na dodržování pravidel serveru. Má některé pravomoci: přesouvání, aktualizování a ukončení otázek, skrýt text příspěvku, umazat hodnocení, obrázek a posuzovat nahlášené příspěvky stejně jako moderovat příspěvky z nedůvěryhodných IP adres. Vše ostatní může jen administrátor (admin).
Od: babusa
Datum: 19.10.14 13:19

Díky,už jsem si to pročetla.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.