Jak tahat z lidi penize - Naturamed

Od: Datum: 04.11.13 17:48 odpovědí: 8 změna: 06.11.13 13:36

Dobry den spolecnost Naturamed mi poslala udajne na mou adresu balicek ve kterem mely byt nejake prasky na omladnuti a pod spolecne s prstinkem od svarovskeho za ktery si uctuje podle faktury 49kc zadny mi vsak neprisel a na pste mi bylo receno za nic takoveho nedorazylo od teto spolecnosti po mesici my opet prisella faktura na 399kc na nejaky balicek s nahrdelnikem ktery my opet neprisel ma nekdo zkusenosti s touto spolecnosti chystam se podad zalobu a cim vice lidi bude tim je vetsi sance tak se ozvete na email tomasvindys@seznam.cz nenechame ze sebe tahat penize za neco co neposilaji a nechteji se k tomu vyjadrovat lidi pojdte do toho at se tech hajzlu zbavyme

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: judrjezevec
Datum: 04.11.13 17:57

Pár základních tipů :

1. NEPLATÍM to, co jsem si neobjednal.

2. Platím JEN TO, co jsem si objednal.

3. DŮKLADNĚ čtu podmínky než něco objednám.

4. Pokud nedodržím body 1 - 3, nedivím se.

Jo a tu žalobu sama raději nepiš... 16 chyb v šesti řádcích, to už by bylo moc i pro soudce...

Datum: 04.11.13 18:04

Zákon říká - pokud jste si nic neobjednala a někdo Vám něco poslal,můžete si to s klidným svědomím nechat a nec neplatit. Ale podotýkám - jen skutečně v žádném náznaku nějakého zájmu o kontakt s danými šejdíři,kteří někde seženou adresu /zpravidla ji koupí od někoho jiného,třeba banky,pojišťovny,benzinky a dalších/,něco pošlou a čekají,že v současné době obav z exekutorů člověk padne na zadek a pošle korunky.Pokud skutečně tam není onen náznak zájmu,jedná se o dar.

Od: buss®
Datum: 04.11.13 18:14

Mě fascinují ty dlouhééé věty bez teček. Jste si jist, že jste třeba na telefoní zavolání, majla nekývl, vzorek? Ani bych se nedivil ...
Ostatně vizte zde, kdy? https://www.poradte.cz/spolec…praktiky-firmy-naturamed.html a pohledat na itnu...

Od: zabu
Datum: 04.11.13 19:08

buss: No ten telefon jsem zvedl já a potvrdil pro něj tu objednávku. Absurdní? Ano. Ale on přeci za takový závazek nemůže ručit. Takovou objednávku nelze uskutečnit jen tak mezi řečí. I podle nového OZ, který takové objednávky bude uznávat, musí být vždy jasné, kdo a co objednává.

Od: buss®
Datum: 05.11.13 10:59

No jak se to vyvrbuje, takže dostali potřebná data, i taková objednávka platí..., proč NOZ, ten bude účinný až příští rok. A ještě si to nahrávali, že? Ptejte se na ČOI, SOS nebo MPO.cz. Kdo a co, ti volači nabízeči nejsou blbí, jedině platí NE, nemám zájem, buch. OZ, spotř. smlouvy.

Od: kami95
Datum: 04.11.13 17:53

Pokud jsi nic nepodepsal a oni nemají fakturu z pošty o odeslání, nezaplatila bych jim nic..normálně jim zavolej a natvrdo jim to řekni, měli jsme doma podobné problémy a pak se asi lekli nebo co :) a otravovat přestali :) jinak bych jim písemě oznámila že požaduji potvrzení o odeslání balíčku..

Datum: 05.11.13 10:43

Předpokládám, že jste nejdřív dostal stejný letáček jako já a kdyby jste si ho přečetl, věděl byste, že první objednání vás zavazuje na další balíčky co už neobjednáváte a pokud písemně smlouvu nevypovíte budou vám chodit stále. Dárek nechodí zvlášť ale ve stejné zásilce, prstýnek jste v množství obalového materiálu klidně mohl přehlédnout. Moje rada je, písemně vypovědět a žádné další balíčky nepřebírat. Faktura je uvnitř balíčku a tak nechápu jak vám příjde faktura a balíček ne. Je to u všech společností obdobné a nezbyde vám než komunikovat s tím kdo zboží poslal nebo neposlal.

Datum: 06.11.13 13:36

Tak přesněji, po přijetí prvního balíčku vám budou chodit další, dokud odběr neodhlásíte, ale pokud nějaký balíček nechcete, můžete ho do 14. dnů nerozbalený vrátit. Tak to bývá, rozhdně to tak má naturamed. A konkrétně já s touhle společností a jejím chováním mám celkem dobré zkušenosti. Samozřejmě se mohu ptát, zda nejsou jejich výrobky předražené, ale cenu vím předem a je na mně, zda ji akceptuji. A když si objednám třeba vzorový balíček, přijmu ho a zaplatím, a další odběr odmítnu, tak ho odmítnu. Samozřejmě budou přemlouvat, jestli to není škoda, případně když ho pošlu zpátky, budou mi volat, co se děje a jestli ho nemají poslat znovu a tak, ale k¨dyž nechci, nechci.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.