HLEDÁM TESTOVAČE PORADNY

Od: Datum: 15.10.14 10:33 odpovědí: 12 změna: 16.10.14 17:55

Dobrý den,
rád bych na naší poradně sehnal pár lidí pro testování jiné verze poradny. Nejde o jiný design a funkce, jen o jiný přístup.

V tuto chvíli hledám uživatele mobilní verze (ti co ji používají) a ideálně se trochu orientují v PC a internetu v rozsahu, že neupustí svůj telefon/tablet v okamžiku, kdy na ně vyskočí chybová hláška a jsou schopni mi následně oznámit, kde chybu objevili :)

Více vnitřní poštou pro odvážlivce.

díky

doplněno 15.10.14 18:14:

tak už hledám i testery pro klasickou verzi... prosím o přihlášení odvážlivců :) Čím méně vás bude, tím větší riziko pro ostatní, že něco nebude později fungovat... *palec*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.14 10:59

Dobry den, telefon udrzim, takze by to nemel byt problem

Od: legoŽ
Datum: 15.10.14 19:37

Mobilni verzi nepouzivam, do klasicke verze bych sel.

Datum: 15.10.14 19:41

Že bych to taky zkusila? Možno i tu mobilní verzi, zkusila bych to na tabletovi.

Datum: 15.10.14 20:15

všem třem odeslány pokyny poštou :) díky a kdo další? *smich*

Od: jmlc*
Datum: 15.10.14 20:47

Já se sice po jednom nedorozumění trochu distancoval, ale když není v práci co dělat, můžu klidně pár rad poskytnout... Chybami se člověk učí a já udělal chyb hoooodně

Datum: 15.10.14 22:13

Zkusila bych tu normální verzi. Narazila jsem na nemožnost označit dobrou a špatnou odpověď. V tomto dotazu jsem AnoJiste označila "špatná odpověď" a Kapce "dobrá odpověď" ► obě se už několik minut načítají ...

Datum: 15.10.14 22:34

ano moje chyba, podcenil jsem Javascript resp není tak hloupý jak jsem myslel. Opravil jsem to a prosím všechny refreshnout stránku (2x F5) a hodnocení bude fungovat, pardon.

Na druhou stranu testerům hodnotit nepůjde - jsou to spojené nádoby *smich*

Datum: 16.10.14 17:55

Taky mi nešlo hodnotit, ale pak jsem si všiml, že jsem používal HTTP, po přepsání adresy na HTTPS vše funguje.

Datum: 15.10.14 22:20

Můžu klasickou verzi.

Datum: 15.10.14 22:41

testerů je dost. děkuji za účast.

Pro testery: v nové verzi nelze hodnotit odpovědi - je to jen dočasné než novou verzi budou mít všichni.

Datum: 15.10.14 22:44

A zrovna jsem se chtěl přihlásit, že se nějak nudím. *klik*

Datum: 16.10.14 00:30

Pokud je zájem o nestandartní OS, jsem zde.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.