Chování uživatelů v různých rubrikách

Od: Datum: 31.08.14 18:55 odpovědí: 4 změna: 07.09.14 08:04
zdravím všechny adminy a slušné uživatele. Určitě jste si všimli, že v různých rubrikách se k sobě uživatelé chovají jinak. uvedu příklad: v rubrice Auto-moto položí kdokoliv dotaz a téměř v polovině případů uživatelé tazateli nadávají že si to neumí spravit sám nebo se zvrhne hádka v tom kdo má pravdu (může to být způsobeno tím, že v této rubrice jsou převážně muži), kdežto v jiných rubrikách si uživatelé snaží pomáhat a jsou k sobě milí. Tímto bych chtěl požádat administrátory, pokud by to bylo možné, aby se snažili tuto krásnou a technicky povedenou poradnu čistit od vulgárních výrazů a nesmyslných odpovědí. Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 20:39
avatar
Díky za poznatek... Máte pravdu. Uživatelé jsou různí.
Věřím, že za ty cca 2 měsíce, co užíváte tuto poradnu, jste si všiml také práce admina a moderátorů - sys, kteří na dodržování pravidel a kulturu poradny všeobecně dávají pozor. Na některé nevhodné příspěvky upozorní, další přímo skryjí.
Máte možnost tak jako další uživatelé "vadný" příspěvek nahlásit a odůvodnit, proč je mu třeba věnovat pozornost.
Těší nás Vaše hodnocení poradny.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 31.08.14 21:14

Ono nevím jak v jiných rubrikách, ale u auta když se ptáš na základní věc tak je lepší do toho nehrabat. To stejné platí u elektřiny.

Jako teď dnes se tam ptal borec jak umístit hydraulický pojízdný hever a pod textem fotku auta na velkém heveru. No kam asi by ten svůj měl dát.

A jiné podobné otázky kdy se někdo ptá, ale už od pohledu na otázku je člověku radícímu jasné, že když se ptá na tohle tak to opravit stejně nezvládne a je nejlepší takového tazatele odkázat na servis.

Další otázky řešící přepis. Vyskytují se tu pomalu každý den, ale noví tazatelé nejsou schopni si něco najít.

Prostě ne každý tomu rozumí, ale radu chce každý. Neumím = nelezu do toho = můžu se zabít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.14 21:24

Tak trošku souhlasím, bohužel je to také tím, že každý rozumíme něčemu jinému. Bohužel tu jsou i uživatelé, kteří té konkrétní dané věci nerozumí, přesto se s člověkem, který tomu rozumí hádají, že to musí být přesně tak, jak říkají oni. Nebo když někdo řekne svůj poznatek, že on to zažil tak a tak a někdo jiný mu vynadá, že u nich se to dělá jinak. Občas to chce při tom odpovídání trochu asertivity. Někdy rozmýšlím, jestli na dané téma vůbec přispět, takže kolikrát i když odpověď znám, tak na to neodpovídám abych pak zase nebyl ten špatnej já. Jinak tímto děkuji adminům a syslům :) ;) za jejich práci zde na poradně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.14 08:04
avatar

Já si myslím, že každý z nás, jednou za čas vypění, vybuchne a nabuší podivnou, agresívní odpověď. Je príma, když si to uvědomí, lze požádat o zrušení inkriminovaného příspěvku, je mu vyhověno. Ale někdy se jeden zabejčí a necouvne. Umí? Neumí? Archu taky postavil amatér-kutil a Titanic kolektiv profesionálů. Tak to je, jsme lidi a mýlíme se a třeba to neuznáme. No, co už?! Pokud nejde o život. . .

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.