Počet příspěvků za 1. duben 2014

Od: Datum: 02.04.14 02:45 odpovědí: 6 změna: 02.04.14 15:49

Včera jsem se zájmem sledovala, kolik přibývalo příspěvků (jak se snižoval počet zbývajících). Bohužel jsem ale "zaspala" a uniklo mi, jestli se do půlnoci stihlo 1.000 příspěvků. Zajímalo by mne, jestli se aprílový žertík nějak promítl do počtu příspěvků za den.

doplněno 02.04.14 15:17:

Děkuju za odpověď. Ještě mne napadá mne ještě návštěvnost. Jak to včera vypadalo s počtem návštěv?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.14 03:30

myslim ze tam bylo okolo 30-40 zbylych jeste o pulnoci, asi se par lidi nachytalo k registraci :)

Datum: 02.04.14 08:13

bohužel se počítadlo nevyčerpalo. Počet byl lehce nadsazený, tedy vyčerpatelný, ale nepovedlo se. Na druhou stranu to byla legrace než reklamní kampaň, protože ta hláška byla jen na hlavní straně a tam 90% lidí vůbec nechodí :)

Původně jsem se bál ostudy, že to není až tak vtipný vtip, ale nakonec to úplně propadák nebyl. :)

doplněno 02.04.14 08:57:

vliv na registrace je nulový, na příspěvky diskutabilní tedy mezích obvyklých výkyvů. Vliv na pobavení musí vědět každý sám *smich*

Od: ben®
Datum: 02.04.14 08:50

Dobrý den, tak propadák to rozhodně nebyl - naopak. A bylo i zajímavé, jak lidé uvažují.

Vy jste nabízel stovku, ale ne 100 Kč - a to většina lidí přehlédla. Ale, zase se na tom dalo "stavět" viz další reakce na tuto "akci". A můžete nám prozradit, jaký to mělo vliv na nové registrace během včerejšího dne? Děkuji Vám a zdravím!

doplněno 02.04.14 08:59:

admin - tak děkuji za odpověď. Je to škoda - chtělo to asi větší celosvětovou reklamu .

doplněno 02.04.14 09:14:

clayman - souhlasím. Kam se hrabe digitální svět na ústní podání a doporučení. Ale, vlastně to jde i digitálně. Zkrátka se to musí dobře "rozkecat".

Datum: 02.04.14 09:05

nejlepší reklamou jsou samotní uživatelé, kteří se dočkají správné rady. To funguje vždycky nejlépe :)

Datum: 02.04.14 15:21

méně než před týdnem na vlně Pixwords :)

Datum: 02.04.14 15:49

Děkuju. Možná si řeknete, že jsem šťoural, ale zajímá mne statistika. "Žertík" měl podle mne dost slušnou šanci na úspěch, takže se mohl nějak promítnout...

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.