Poděkování adminovi

Od: Datum: 01.04.14 09:14 odpovědí: 16 změna: 01.04.14 19:55

Admine,

moc děkuji za bleskurychlé zaslání 900,- Kč na můj PayPal účet, které jsem si docela rychle vydělal díky Vaší dnešní akci. *hej*

Ani bych si skoro nevšiml, že jste navíc přidal do menu položku "odpovědi za stovku" a formulář na výplatu těchto peněz.

Je ale na docela skrytém místě a málokterý uživatel si ho asi ani nevšimne.

Slibuji, že dnes již víc psát nebudu, ať zbyde i na ostatní.

*palec* Ještě jednou díky. *placni*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 09:25

jojojo APRÍL *smich*

Datum: 01.04.14 09:33

srandičky , srandičky :D

Datum: 01.04.14 09:36

Moji 100Kč prosím předat těm, co zde nejvíce brečí, že jsou nespokojeni se vším. To že tu není již ten, nobo tamten,..

Datum: 01.04.14 09:39

@milancukrar

Milane, dle pravidel u formuláře se odměna neuděluje u rubrik Volná diskuze a vzkazy, přání a stížnosti.

Datum: 01.04.14 10:00

hanhere, díky, tak já až někoho potkám tak mu tu stovku předám.

Datum: 01.04.14 09:42

Já být adminem, tak tam naopak napíšu: "Omlouváme se, ale naše stránky byly napadeny a všichni, co jste je dnes otevřeli, máte nyní zavirovaný počítač. Za symbolický poplatek 100 Kč vám zašleme návod, jak tento vir odstranit."

Datum: 01.04.14 09:45

Take dekuji, ty penize me zachranilili pred exekuci a nasr. manzelkou! *palec*

Od: ben®
Datum: 01.04.14 09:53

Dobrý den, také se přidávám s poděkováním pro nejvyšší vedení této poradny, manažera celého tohoto marketingového projektu a i paní účetní, která je velmi ochotná. Dokonce je možnost (tedy jen pro vyvolené), že ta stovka není 100 Kč, ale 100 euro - a to už je na účtě sakra znát. Doporučuji tedy okamžitě kontaktovat paní účetní a domluvit se s ní. Říkala něco v tom smyslu, že jí osobně je jedno, v jaké měně to bude vyplácet, protože její peníze to stejně nejsou a na účtě poradny je prý peněz hromada. No, je to opravdu hodně milé od admina, že "pustil chlup". Zdravím!

P.S. Snad nebude vadit, že trochu napovím, kde hledat ten formulář - zkuste tlačítko Dárky.

doplněno 01.04.14 10:19:

babkazov - pokud nemáte účet založený v daňovém ráji, tak je to trochu problém. Ale, paní účetní může dodat stovku i přes rychlého kurýra.

Datum: 01.04.14 10:08

Chlapi, kam vám ty peníze přišly? Na účet nebo domů? Já jen, abych nechodila nikam a nepropásla pošťačku. To by byla rána! ;)

Datum: 01.04.14 10:24

A já tu obdivuju sofistikované hackerství... než mě napadlo kouknout na kalendář :-D

Od: paw®
Datum: 01.04.14 11:06

Neslo by to bitcoionem?

Datum: 01.04.14 11:14

nemáš natěženo zvukovkou? :)

Datum: 01.04.14 12:38

"Je na docela skrytém místě a málokterý uživatel si ho asi ani nevšimne"

Ono už je to tam fakt od rána *sok*? Já si toho fakt všim až teď *hi*! Bude to asi tím, že jsem to považoval za reklamu a já reklamy zásadně ignoruju :-P .

Datum: 01.04.14 13:34

Magdone, skrytý je formulář pro zaslání peněz, je v menu.

Od: ccc
Datum: 01.04.14 19:30

Stovka je včetně DPH? Jsem plátce.

Datum: 01.04.14 19:55

To snad jo, ale musíte z ní zaplatit 15,00 Kč daň z příjmu.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.