Akce na Aprila

Od: Datum: 01.04.14 07:37 odpovědí: 14 změna: 01.04.14 10:14
Zdravím a přeji hezkého Aprila. Dobrý pokus admine ;) ;) ;). M
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 07:40

Taky se mi adminův apríl líbí. ;) :-D *haha*

Datum: 01.04.14 07:44

jen se smějte, já už mám 5 odpovědí! *cteni*

Datum: 01.04.14 08:40

No já jsem slyšel, že sys v rámci premií dostanou proplacené všechny hodnocené odpovědi za poslední rok. Takže dnes se snažit jinak nebudu a přenechám ostatním :)

Datum: 01.04.14 07:44

:D hned co jsem to videl jsem s prekontroloval kalendar, jen tak dal :D

Od: knifethrower*
Datum: 01.04.14 07:46

Poradím se o tom s advokátem...*hej*

Od: iv®
Datum: 01.04.14 07:47

Dobré ráno, docela mě zlákala Vaše nabídka...ale samozřejmě vím, že je 1. Apríla...Jenže není to tak trochu z Vaší strany klamavá reklama...?

Datum: 01.04.14 08:06
Ne, je to skvělá aprílová nachytávka ;)
Od: iv®
Datum: 01.04.14 08:17

To sice možná ano, ale kdybychom se takhle vymlouvali třeba v trestním právu, těžko by nám soudce uvěřil...) Představ te si, že půjdete do obchodu, nakoupíte za ceny, které vidíte a na podkladně Vám naúčtují o polovinu více, s dodatkem, že dnes je přece 1. Apríl...Mě se osobně takové žertování nazamlouvá, žertovat můžu pokud se dotyčného žert nedotkne jak psychicky tak i fyzicky...můj názor :(

Datum: 01.04.14 08:24

Iv, rozhlédněte se! Nejste ani v soudní síni, ani v obchodě! Jste na poradte.cz! Usmějte se, zasmějte se, neřešte! Sluníčko svítí, Adminovi se podařil žert! Bude hezký den ;)

Datum: 01.04.14 07:51
Dobry, ja hned cekal plny internet zertiku a nezklamali
Od: pest®
Datum: 01.04.14 08:11

No jo on je apríl :-D já jsem taky kus blba, pořád přemýšlím co se za tou stovkou schovává za chyták a co z toho vyleze za srandu :-D

Datum: 01.04.14 08:52
Sááákryš . . pět minut jsem měl radost z lehce vydělaný stovky a pak mi to došlo
Datum: 01.04.14 10:10

iv. Já s vámi klidně do toho sporu proti adminovi půjdu. Od rána nedělám nic jiného, že píši příspěvky. Dnes jich už mám 180 ! Slíbenou odměnu si nenechám vzít ani náhodou *cert*. Jen teď ale zjistit, co admin tou "stovkou" myslel . Stovku žárovku (stovku žárovek), stovku hřebík (hřebíků), nebo nějakou úplně jinou stovku *ee*?

Od: ben®
Datum: 01.04.14 10:14

Dobrý den, je to velká škoda, že naše společnost je už tak materialistická, že za slovem stovka hned vidí peníze - ale, to v té nabídkové akci uvedeno není. Např. já jsem dostal od admina na výběr. Mohl jsem si vybrat sto poděkování před nastoupenou jednotkou této poradny nebo poukaz na sto volných minut pro volné vykecávání na poradně či hřebík (stovku).

Vybral jsem si hřebík, abych mohl klepnout na hlavičku (tedy toho hřebíku) - to se hodí vždy. Zdravím!

P.S. Prosím, aby si nikdo neklepal na hlavičku (vlastní) po přečtení mého příspěvku. Děkuji.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.