1x

HODNOCENÍ NA PORADNĚ

Od: Datum: 16.07.14 17:43 odpovědí: 15 změna: 19.07.14 15:46

Udělal jsem malinkou změnu: lze hodnotit i neregistrované uživatele. Jaký to má smysl?

- možnost vidět přínosnost rady nehledě na registraci autora odpovědi
- zpětnou vazbu neregistrovaným a možnost vidět nějaké uznání mimo vyjádřené DÍKY.

Myslím, že to může jen prospět. "I neregistrovaní by měli pocítit, že jsou zde vážení" a třeba se časem registrují, kdo ví. To je spíš zbožné přání :)

Proto jsem navýšil limit pro hodnocení, aby nebyl důvod odesílat méně triček *smich* Maximum za jeden den je nyní 20 (bylo 15).

Je to i spravedlivější pro zpětné přiřazení odpovědí při nové registraci... budou mít rovnou i nějaké ohodnocené.

Co vy na to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.14 17:48

*palec*

Datum: 16.07.14 18:12

konečně můžu dát body i "asd"

Děkuji

Datum: 16.07.14 18:17

Kdyby se radči zajistilo, aby se špatné odpovědi nedávaly jen tak bezdůvodně.

Datum: 17.07.14 08:39

Zabránit tomu úplně nelze, ale můžete takové praktiky hlásit...

Datum: 17.07.14 08:52

no jo, ale jak může vědět kde je jaké špatné hodnoceni? :) A proč by to někdo dělal aniž by to byla pravda? Nic tím nelze získat. V podstatě se tím jen upozorňuje na to, aby se odpověď prověřila od sys.

Datum: 17.07.14 11:43

*nevi* *nevi* :)

Datum: 17.07.14 16:46

Třeba to dělá někomu dobře. Já třeba píšu odpovědi přímo k otázce a nejsou to nesmysly a stejně co se tady vymyslely "špatné odpovědi" , tak se mě skoro každý den strhávají dobré odpovědi. A teď jsem zvědavej, co na to řeknete.

Datum: 17.07.14 16:56

mcgyvere,

to jsem zvědav co Vám admin sdělí, já se jen domnívám, že se za špatné odpovědi nestrhávají dobré odpovědi. Rovněž se domnívám, že nejste dobře informován, o stavu a počítání bod.

Příklad, dneska máte v hodnocení 500 dobrých odpovědí, ale zítra klidně jen 490, páč se to počítá za kalendářní rok...

(schválně jestli se mýlím)

Datum: 17.07.14 17:13

takový mazáci a nevědí, kam se podívat? :-D
https://www.poradte.cz/faq/#19

Od: dako®
Datum: 16.07.14 18:42

Taky by to mohlo být i obráceně, aby mohli neregistrovaní hodnotit. No, ale možná by se toho zneužívalo

Od: hop®
Datum: 16.07.14 19:46

Souhlas !

Datum: 16.07.14 20:00

Je to fajn,že mohu hodnotit neregistrované.Kolikrát měli kvalitní odpovědi a nešlo to.

Datum: 16.07.14 20:32

I já vítám možnost ohiodnotit odpovědi neregistrovaných odpovídajících, kolikrát mne mrzelo, že nemohu dát bod ...

Datum: 17.07.14 04:52
Dobrý počin!
Je tu poměrně dost neregistrovaných, přitom kvalitních spolehlivých rádců, jejichž příspěvky si ohodnocení zasluhují.
My "délesloužící" už je poznáme.
Teď si jejich kvalitu a důvěryhodnost budou moci ověřit i náhodní návštěvníci.
Ode mne má admin bod!
Datum: 19.07.14 15:46

Mi se ta změna líbí, vítám ji. *palec*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.