OPRAVA PŘÍSPĚVKŮ

Od: Datum: 27.06.14 09:08 odpovědí: 34 změna: 17.07.14 17:26

Od tohoto okamžiku můžete své napsané příspěvky editovat. Mohou i neregistrovaní ze stejného PC.

Nastavený je limit 2 minuty, kdy se zobrazuje odkaz a celkem 5 minut na to abyste to mohli provést. Pokud budete přemýšlet nad opravou déle než 5 minut od napsanání původního příspěvku oprava se neprovede.

Lze opravovat i doplnění, ale musí být splněny výše uvedené podmínky. Pořád se hlídá čas původního příspěvku, nikoliv doplnění. Je to trošku škoda, ale neukládá se čas, kdy byla odpověď/otázka změněna a přijde mi zbytečné ukládat další data jen kvůli případné editaci doplnění. Tím ani nemusím řešit, že si uživatelé budou odemykat neomezenou editaci doplněním *smich*

Toš tak. Můžeme testovat a ladit jako vždy :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: benŽ
Datum: 27.06.14 09:20

Dobrý den, děkuji za tuto možnost, která je vylepšením chodu poradny. Hned bych měl návrh, zda by nebylo možné odkaz na opravu "obarvit" na barvu červenou - výraznější. Když se do příspěvku vkládá i odkaz, tak to trochu mate a není to tak výrazné. Ale, požadavek to zase není . Zdravím!

doplněno 27.06.14 09:30:

admin - dobře, byl to návrh. Původně jsem chtěl navrhnout nové tlačítko, ale ztratil jsem odvahu.

To už by bylo asi moc .

Datum: 27.06.14 09:28

původně měl být čevený jako je nahlášení, ale přišlo mi, že už tak je hodně výrazný (a mě osobně skoro až vadí).. ale zvykneme si. Viditelný na první pohled je už kvůli umístění :)

Od: fido
Datum: 27.06.14 10:59

Admine, za dvě minuty si ani neprdnu. proč tak málo, když už jsi přistoupil k tak běžnému kroku, který je všude běžný? Za dvě minuty si to člověk ani posobě nepřečte, když se mu to pomalu načítá nebo pomalu čte. Proč tam nenechᚠ10 minut?

Ber to jen jako moji uvahu, jinak je to super krok směrem vpřed. A také by nebylo marné udělat možnost do 5 minut smazat příspěvek, pokud si tazatel / odpovidatel umědomí stupiditu svého textu ...

Jinak za tento krok tleskám

.

Datum: 27.06.14 11:03

protože za 5 minut je velká pravděpodobnost, že někdo už bude reagovat.

Napíšeš blbost, budu reagovat, že je to blbost a ty z toho po 10 minutách vycouvᚠa já budu za blázna ;) všeho s mírou. Jde hlavně o možnost opravení překlepů, hrubek apd ne o preformování merita věci

Doplnění zůstává, můžeš tedy upřesňovat klidně za půl dne. K tomu editace neslouží ;)

doplněno 27.06.14 11:04:

jinak díky za: *hej*

Od: fido
Datum: 27.06.14 11:40

To je mi jasný ... někdo to změní a pak to vypadá divně co to píšu. I tak je to ted mnohem lepší

Datum: 27.06.14 21:30

Paráda. Mně se to líbí. Moje překlepy mě strašně zlobily, jsem na to ujetá. *palec*

Od: bussŽ
Datum: 27.06.14 11:44

Je to dobré, po odpálení si kolikrát říkám chyba... mohlo to být trošku jinak, nebo je tam chybka, ruka rychlejší než mozek.

Datum: 27.06.14 20:52

Zdravím.Také za sebe děkuji,že můžu opravovat co špatně napíšu a stává se to často.Také mě špatně píše písmenko D .tak je to paráda/po tolika letech/ zlepšeníčko *palec*

Od: hopŽ
Datum: 27.06.14 21:20

Dobře Pavlík ! *pusa* ;)

Za mne jen krátce "ĎÍKY" ! *palec*

Bohužel těch gramaticky a logicky nečitelných příspěvků se to asi moc nedotkne, nicméně kolegům rádcům, kteří by rádi své překlepy opravili, to jistě pomůže a udělá radost !

doplněno 27.06.14 21:27:

Jen mne napadlo - pokud příspěvek ve stanovené lhůtě opravím, běží nová lhůta na opravu opravy? ;)
Znám to z programování - když chci rychle něco opravit tak nadělám víc škody než užitku. Takže jen jestli někdy nebude lepší se na tu opravu raději vykašlat... :-D

doplněno 27.06.14 21:29:

Jo, sorry, teď čtu, že rozhodující je doba vložení prvního příspěvku. Tím je to dáno...

doplněno 02.07.14 21:48:

Ještě bych si dovolil navrhnout malé vylepšení.
Někdy mne po odeslání příspěvku napadne, že bylo zbytečné vůbec něco psát. *hi*
Takže bych při opravě příspěvku uvítal možnost ho celý smazat... *hej*

Upozornění od sys hejkal 02. 07. 2014 22:13:21
Není problém ho při opravě celý smazat...
Datum: 02.07.14 21:59

.

doplněno 02.07.14 22:11:

To jsem zkoušel v rámci oprav smazat, ale šlo to jen tak, že jsem tam dal tečku a zůstal prázdný příspěvek. Takže jen tak; smazat a napsat "smazal hsem" (v současnosti; jestli admin na to zareaguje, to je jiná věc).

Datum: 04.07.14 19:38

Hejkale, JE PROBLÉM ho celý smazat ! Alespoň pro mne. Za návod budu vděčný...

Datum: 04.07.14 19:43

Návod je jednoduchý. Napíšu příspěvek a zatím neodešlu. Zajdu si nalít bourbon, zapálit cigáro, podívat se na hvězdy... Potom bys musel být úplnej blbec, kdyby sis to za tu chvíli v hlavě neprobral.

Datum: 04.07.14 19:51

Předpokládám, že je to pokus o vtip. Jenže já jsem to myslel vážně, pokud to nebylo pochopeno...

Datum: 04.07.14 20:06

@hop já reagoval na toto:

Někdy mne po odeslání příspěvku napadne, že bylo zbytečné vůbec něco psát.

Datum: 04.07.14 20:50

@ernie, aha, v tom případě jste reagoval na jinou odpověď, než jste zamýšlel...

Datum: 04.07.14 19:51
Jmenuje se to oprava ne mazání, celé to tím pádem nedává smysl: hledat v opravě mazání. ;)
doplněno 04.07.14 20:43: Takže uvidíme kdo a jak často dřív píše než myslí *smich*
Datum: 04.07.14 19:53

OK, takže když v příspěvku bude napsáno "...tak už nic...", tak víš o co jde... ;) :-D

doplněno 04.07.14 20:54:

@clayman no, někdy se mi stane, že se zamyslím nad formulací a nakonec ze mne vypadne kravina. A uvědomím si to až ve chvíli, kdy koukám na můj zveřejněný nesmysl a vidím, že kolegové problém už vyřešili. Bylo by jednodušší tu kravinu v časovém limitu smazat, než při opravě vymýšlet další nesmysly nebo opisovat...

Datum: 05.07.14 09:13

smazání nejde udělat, za ty 2-5 minut by tam mohla být navazující odpověď a ta by se musela automaticky smazat s tím jinak by se ztratila v systému a to by vzbudilo vášně, proč se někomu ztratil příspěvek. ;)

Datum: 17.07.14 13:54

A neslo by smazat prispevek, jen pokud na nej nebo v celem vlakne nebyla zadna reakce?

Datum: 17.07.14 14:07

co když to někdo bude už mít rozepsané? - neuložilo by se to

Datum: 17.07.14 17:21

A co to udělat tak, jako to má např. SvetElektro: Pokud během psaní příspěvku někdo odešle jiný, po stisknutí tlačítka "Odesla" se zobrazí ten nový příspěvek spolu s upozorněním, takže si uživatel může rozmyslet, jestli ten svůj pošle/upraví/nepošle.

doplněno 17.07.14 17:26:

To by šlo upravit i pro mazání, ne? "Příspěvek, na který se pokoušíte odpovědět, byl smazán autorem".

Datum: 17.07.14 17:26

nezavrhuju to, ale přijde mi, že to tady zase tolik nevře, abychom se bez toho neobešli :) Samozřejmě to eliminuje, že 2 lidé po sobě nepošlou skoro stejnou odpověď. Razím myšlenku, že to není duplicita, ale vyjádření druhého hlasu pro stejné řešení :)

Osobně by mě prdlo, kdybych psal 2 minuty elaborát a před odesláním zjistil, že jsem druhý. Možná bych to smazal a pokud by se mi to stalo víckrát, tak bych skončil se psaním. zatímco takhle v blažené nevědomosti to uložím a kolikrát se dočkám díky, ačkoliv jsem byl druhý - a to mě motivuje víc... *palec*

doplněno 17.07.14 17:29:

něco podobného tu už je:
Odpověď nebyla uložena. Důvodem pravděpodobně je:
- administrátor v době psaní odpovědi smazal odpověď na niž reagujete
- nesprávné formátování - nekopírujte text z jiných zdrojů - přenáší se tím velké množství nebezpečného formátování!

Ale zjistí to až po odeslání svého elaborátu...

Datum: 29.06.14 18:33

Dík, již jsem použil. Nejednou. Zatím na krátké a jednoduché příspěvky.

Datum: 03.07.14 01:13

Ty opravy jsou úžasné! Už jsem to chtěla napsat dřív, jen mi to nějak nevycházelo ...

Datum: 04.07.14 19:35

Oprava příspěvků je super. I časový limi je vhodný. Ověřeno praxí u několika příspěvků. *palec*

Datum: 05.07.14 21:51

To je paráda, mě se to moc líbí .Stíhám za 2 min přečíst a opravit*palec*

Datum: 16.07.14 18:36

A šlo by prosím udělat to, že se upozornění překročení limitu na opravu objeví jako vyskakovací okno nebo jako text nad/pod tabulkou na vepsání odpovědi? Jsem takhle opravovala/doplňovala jednu odpověď, zmáčku opravit a ono mi to napíše, že už vypršel ten limit... a dlouhé vymýšlení a psaní (zas tak dlouhé ne, ale šup šup to taky nebylo) přišlo vniveč a už se mi to třeba nechtělo přepisovat znova. Nebo aby při kliknutí na "zpět" zůstalo i to doplnění v té tabulce na vepsání odpovědi. Jinak velmi chválím!

Datum: 16.07.14 19:48

Já myslím, že 3 minuty (minimálně) by na opravičku překlepu měly stačit...

Od: lmgify
Datum: 16.07.14 20:28

Pri kliknuti na tlacitko "Zpet" prohlizece , by ta odpoved tam mela byt. To je vec prohlizece, ne Poradny. Pak uz staci jen celou odpoved (nebo nove vlozenou cast odpovedi) oznacit, zkopirovat, vratit se do hlavni otazky a vlozit jako dalsi odpoved. Tak nebudes muset text znovu prepisovat.

P.S. Ted jsem to vyzkousel na tomto prispevku a funguje to presne tak, jak popisuji. Zmenena odpoved zustava v okne pri navratu Zpet.

Datum: 16.07.14 21:45

ona je to maličkost, takže upraveno. :)

Datum: 17.07.14 07:21

Díky, nevím proč mi to chrome nedovoloval *hej*

Datum: 17.07.14 12:33

Díky za možnost oprav, jsem spokojená. Po napsání odpovědi bych byla občas ráda něco doplnila, vymazala, změnila a už to nešlo.

Teď je to prima. Opravím si i své překlapy, které se mi občas povedou.

No a taky se odstraní zrno od plev. Když je možnost si své chyby odstranit, bude zřejmé, kdo je trouba a neví si rady "s češtinem" *smich* a kdo se jen překlepl. A včas opravil. Jaga.

Datum: 17.07.14 13:29

"Překlapy" - to je opravdu krásný "překlap"!

Datum: 17.07.14 13:45

Tak to vidíš Hope, a už je to tady. Neopravila jsem si svůj "překlap", i když jsem k tomu měla příležitost. Tu jsem promarnila. No a tak teď patřím mezi ty pitomce. Dobře mi tak. S čím kdo zachází, tím taky schází. Jo, jo. *smich* Jaga.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.