Podivná firma Business Zone s.r.o.?

Od: Datum: 15.07.14 04:55 odpovědí: 5 změna: 30.11.14 04:46

Zdravím.Co by jste řekli na "firmu" Business Zone s.r.o.?Děkuji za názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.14 05:38

dost skoupý dotaz. Co Vás na ní zajímá?

nedávno ji prodali... pár informací najdete na této stránce, kde si můžete vybrat z více kolonek

Datum: 15.07.14 07:20

Nastoupil jsem práci v bezp.službě,ale na smlouvě mám tuto jinou "firmu" ,tak nevím co si mám myslet?

doplněno 15.07.14 07:37:

Má ve smlouvě "nesmyslné" podmínky a sankce.Tak si myslím,když je "firma" jen název ,že to bude jakýsi podvod kvůli financím jak to teď firmy dělají.A jestli bude smlouva platná?Na koho se obrátit,aby to vyšetřil?

Datum: 15.07.14 22:17

Máte pravdu, "firma" zatím působí zajímavě.Za necelý rok (vznikla 23. 7. 2013) od jejího vzniku se ve vedení vystřídaly dvě osoby.Nyní ji vlastní schopný podnikatel, který podniká už celé dva roky, vystřídal tři firmy, z nichž už jedna zanikla ... Hlášen je na adrese, kde má sídlo (i) obecní úřad ...(radši jsem opravila, co kdyby tam byl i nějaký byt)

Firma zatím nedosáhla žádného zisku, neví se, kolik má zaměstnanců (má-li nějaké) ...

------- Není mi jasné, jak ve smlouvě s bezpečnostní službou figuruje "firma". Nemohl byste sem vložit screenshot smlouvy se znečitelněnými osobními údaji?

------------------ Ke smlouvě: Každou smlouvu se uzavírají obě strany dobrovolně. Proč jste si sjednal/proč jste přistoupil na "nesmyslné" podmínky a sankce (nebylo Vaší povinností uzavírat smlouvu, s níž jste nesouhlasil)?

Datum: 16.07.14 06:34

Už u ní nejsem.Dala mě výpověď,jak jsem se začal o to zajímat

Od: sisina22
Datum: 30.11.14 04:46

Dobrý den, také jsem u této firmy pracovala. Nejdříve body pro, pak business zone a nyní european spinal service- přemětem podníkaní je ortopedie. Smlouvu máte na pomocnou bezp.pracovnici. Za vším stojí bezpečnostní agentůra centr group. Mají hrozné jednaní s lidmi, kteří tam jsou zaměstnaní. Jedná se o oblast Vítkovic. Takovou hrůzu jsem ještě nezažila.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.