Udílení zdejších hodností

Od: Datum: 17.04.14 09:06 odpovědí: 4 změna: 20.04.14 14:00

Téma je spíše dotazem na admina, ale vyjádřit se pochopitelně mohou všichni; zajímalo by mě, na základě čeho jsou uživatelům udělovány zdejší "akademické hodnosti". Nabízí se logické vysvětlení, že jde o záležitost kvantity a kombinací délky registrace konkrétního uživatele, počtu celkových odpovědí a především odpovědí ohodnocených. Ale při bližším pohledu mám pocit, že tam vysloveně přímá úměrnost není. Někteří uživatelé jsou zde velmi dlouho, odpovědí mají dost, procent taktéž a přesto zůstávají "nedouky". Jiní pobyli pár dnů a už obdrželi "titul" - to je i můj případ a dotaz tedy rozhodně není projevem nespokojenosti s obsahem vlastní "promoční roury". Čili jak to vlastně je? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.04.14 09:09
avatar

Dobrý den, ono je to vysvětleno viz odkaz. Zdravím!

https://www.poradte.cz/hodnosti/

doplněno 17.04.14 09:17:

admin - já jsem jen nechtěl nechat tazatele dlouho ve spalující nejistotě .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.14 09:12
avatar

@ben byl rychlejší, jde i o poměr dobrých vs celkových a zároveň jde jen o aktivitu za poslední rok. Je to lepší, protože jinak by se uživatelé s náskokem 5 let nedali nikdy "dohnat" a bylo by to demotivující :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 20.04.14 13:56
avatar

... A protože se počítá aktivita za poslední rok, tak ti co jsou tady dýl, vypadají (podle vašich slov) jako nedouky a i při větším počtu celkových odpovědí, protože časem u většiny prvotní aktivita poleví a už se nesnaží se odovídat na "každý" dotaz. Takže to co "nahnali" dříve se pro hodnocení vlastně nuluje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.04.14 14:00
avatar

kdepak, za ty zase mluví statistika, kde je celkový stav ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.