Bazos - podvodník Norman

Od: Datum: 17.03.14 12:24 odpovědí: 5 změna: 17.03.14 15:39

Dobrý den, zaplatila jsem za zboží 1450 Kč (včetně poštovného) na číslo účtu 246973849/0300, variabilní symbol 1223833490. Komunikace s prodávajícím probíhala na úrovni, odpovědi byly rychlé. Co se týče formy úhrady, tak jsme se domluvili na převodu z účtu, on to preferoval a já to taktéž upřednostňuji. Osobní předání bylo možné v Karlových Varech - to je pro mě však nepřijatelné. Od doby zaslání peněz už uplynulo 14 dní. Na e-mailové zprávy nereaguje. Stanovila jsem mu termín 20.3.2014 na zaslání zboží či úhradu finančních prostředků. Muž vystupoval pod jménem Norman, e-mail: jan.norman@seznam.cz

Prosím Vás, máte zkušenost s tímto pánem anebo jste mu zaslali peněžní prostředky na výše uvedený účet a zboží vám taktéž nedorazilo? Pokud ano, prosím, ozvěte se na e-mailovou adresu: rohowska.andrea@centrum.cz anebo telefonicky na 737502498. Mám v úmyslu podat na tohoto pána trestní oznámení na Policii ČR. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.14 12:26
Stále se divím, že jsou lidi tak blbý...
Datum: 17.03.14 12:43

Je to fakt zvláštní. Přitom podle projevu paní nevypadá na iq houpacího koně a přesto pošle peníze zřejmě neznámému člověku. Někdy mám pocit, že stačí jen na internet vyvěsit svoje číslo účtu s nějakou pohádkou, a zbytek života člověk díky těmto dobrovolným dárcům už nemusí pohnout prstem. :/

Od: jm*
Datum: 17.03.14 12:34

Vložte tento text na bazoš. Tam najdete možná více podvedených, než zde na poradně.

Datum: 17.03.14 15:36

hlavně jde tu částku vyreklamovat a vaše banka mu to vezme z účtu zpět na ten váš

Datum: 17.03.14 15:39
Po takto dlouhé době to už nepůjde, a i kdyby šlo, otázkou by bylo, jestli by ještě bylo z čeho brát.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.