2xšpatná odpověď

Od: Datum: 15.03.14 15:21 odpovědí: 15 změna: 17.03.14 11:01
avatar

Ahoj, pokud jste zavedli i záporné hodnocení příspěvků termínem "špatná odpověď" - je možné, že bych se mohla nějak dozvědět, kolik a jaké odpovědi byly hodnoceny záporně?

Docela by mne to zajímalo a myslím, že i mám právo to vědět, zlobit se nebudu, ale ráda bych znala názory ostatních i v případech, kdy neodpoví přímo v diskusi.

doplněno 15.03.14 15:24:

ostatně proto své příspěvky vkládám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.14 15:26

taky bych chtěla vědět moje špatné odpovědi a proč byly takto označeny

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 15.03.14 15:35
avatar

Ja se pripojuji.jen tak pro informaci.tak jako jsou v seznamu na me strance ohodnocene odpovedi, mohlo by tam byt spatne odpovedi.anonymne, od koho to je samozrejme vedet nemusime.

Pokud to je technicky mozne, samozrejme.

Nebo na vnitrni postu alespon na dotaz zaslat kolik odpovedi je hodnocenych jako spatne.

PS: nenastinil by admin ci syslove, pokud do toho take vidi, jak casto se toto "tlacitko" pouziva? :)

doplněno 15.03.14 15:52:

Myslet si muzu @ukulele, ale nazor druheho je vec jina.

Jako si muzu myslet, ze jsem hezka a druhy řekne, ze by si o me neoprel kolo. neberte to doslova, pro priklad me nic jineho nenapadlo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 15:46

Ahoj, tak to musíte vědět, jak dobře a k věci jste odpovídaly, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 16:09
avatar

"...musíte vědět, jak dobře a k věci jste odpovídaly..."

No to právě nemusím. Nevím jak Vy, ale já svoji odpověď vždycky pokládám za dobrou (ale můžu se mýlit), jinak bych neodpovídal. Přece nebudu úmyslně odpovídat špatně. Vy to snad děláte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: justanswer
Datum: 15.03.14 15:53

dle meho nazoru je tato funkce pouze pro info admina a syslu aby odhalily pripadneho trola co dava minusy na potkani.. osobne si myslim ze castokrat nelze rozeznat spatnou odpoved od dobre protoze odpovedi mohou byt ruzne s ruznymy nazory a i tak mohou byt vsechny odpovedi spravne.. kladne hodnoceni at si tazatel vybere sam, podle toho jaka odpoved mu prijde nejverohodnejsi

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 17:00
avatar

no, já bych chtěla být taky informovaná, abych se poučila. Moc nechápu, k čemu je tato informace tak potřebná pro Admina - ten má přece o "trolech" a podobných existencích sám nejlepší přehled a navíc má pravomoc je vymazat, nebo z poradny vykázat.

A pokud se takový "trol" neprezentuje na poradně nadávkami, nebo nevhodným a sprostým příspěvkem, k čemu je dobré vědět, že nesouhlasí? Podle mne je tato informace užitečná právě jen pro uživatele.

Datum: 15.03.14 17:07
avatar

Naopak ja si myslim ze admin a syslove by si konecne mohli vsimnout ohodnocenych odpovedi, kteri si ani hodnoceni nezaslouzi, a ziskaji ho bud kvuli sve osoby, nebo pri odpovedi uplne na neco jineho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 17:19
avatar
Majster..
Pokud nahlásíš některou odpověď nebo ji ve vláknu označíš za špatnou, a náležitě to oddůvodníš, že si ohodnocení nezaslouží, dalo by se posoudit, co s tím.
Odebrat hodnocení bez rozmyslu a pořádného důvodu a jasného oddůvodnění by mohlo vést opět k hádkám.
Takže nesvaluj to na sysly. Je to na uživatelích.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 17:59
Ahoj. Můj osobní názor je ten, že poradna hlavně slouží k uspokojení tazatelů.
A proto, když nesouhlasím s něčí odpovědí, tak napíšu tu svou. Dát "špatná odpověď" bez vysvětlení mě přijde zbytečné. Ono je kolikrát těžké určit, zda je odpověď správná či špatná, protože téměř nic není černobílé.
Osobně jsem toto tlačítko ještě nevyužila a cením si všech, kteří, v případě, že se mnou nesouhlasí, napíšou svou odpověď. Protože nikdo není neomylný a nemusí mít všichni stejný názor ;). A vědět, že tam a tam jsem dostala "špatnou odpověď" bez toho, abych znala důvod asi ani nechci. Jen by mě to trápilo a nemohla bych svůj názor obhájit nebo o něm diskutovat.
Toto tlačítko vnímám jako "brzdu" pro ty, kteří schválně píší kra..ny (nechápu proč to někdo dělá) a jako pomůcku pro admina a syslíky.
Nakonec zde již padlo, že se jedná o období na zkoušku a že se uvidí zda se "špatná odpověď" osvědčí či nikoli. Tak si s ní hlavu nelámu. ;) M
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 18:40

Domnívala jsem, že tlačítko "špatná odpověď " nikdy nepoužiji. Ale nedalo mi to a několikrát jsem ho stiskla. Například v rubrice rostliny. Často se tam určuje nějaká rostlina. Nějaká odpověď je vyloženě chybná a přesto má plusové body *ee*. Takže takto jednoznačně špatnou odpověď označím.

Domnívám se, že to je ku prospěchu věci. Nikdo nejsme neomylný, takže když na chybnou odpověď někdo jakkoliv upozorní, je to jen dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.14 19:09
avatar

Ale právě v takových případech by měli jak tazatelé, tak rádci o špatné odpovědi vědět - adminovi to asi není k ničemu.

Spíše vložím nesouhlasnou odpověď, včetně vysvětlení, nežli mačkám mínusové tlačítko. Občas chodím na "novinky" , které rádci vesměs odsuzují, ale tam se o nesouhlasné odpovědi k uveřejněnému názoru ihned dozvíte a je to podle mého názoru "ku prospěchu" věci.

Datum: 17.03.14 09:35
avatar

Podlé mého, jsou tu od vychytání "špatných" odpovědí syslové, myslím, že svojí práci plní dobře. Tlačítko "špatná" je zbytečné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.14 10:27
avatar

A to maji syslove kontrolovat kazdou odpoved a hledat jestli je spravna?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.14 01:29
avatar

Také jsem párkrát použila tlačítko špatná odpověď, ale spíše špatné či nevhodné nahlašuji. U tlačítka "špatná odpověď" mi chybí možnost doplnit v následném dialogu proč.

Někdy reaguji přímo ve vlákně, někdy odpověď nahlásím, někdy použiju tlačítko, a někdy (asi většinou) špatné odpovědi ignoruji. Pokud mi vlákno nebo většina odpovědí "nesedí", nezapojím se.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.14 11:01
avatar

Také se připojuji k Marcelce. Ráda bych viděla, kolik lidí ohodnotilo některou odpověď jako špatnou. Jinak označení Špatná odpověď je nesmyslná, bez efektu. Jakmile bych viděla, že se odpověď nějakému počtu lidí nelíbila, zamyslela bych se a nepřijala ji, ikdyby se mi líbila, protože bych předpokládala, že s daným řešením už má někdo špatnou zkušenost.. ;) Stačil by jen ukazatel, jako je to u Dobrá odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.