Vánoční přání

Od: ® odpovědí: 14 změna:
Přeju hezké a klidné svátky všem ,kteří se starají o tento server a odpovídají na otázky.
14 odpovědí na otázku

0x
Děkuji a i já přeji klidné a pohodové prožití vánočních svátků
I já se s přáním připojuji. Klidné vánoce *slunce**

0x
Já se také připojim*slunce*veselé vánoce všem, hlavně to zravičko a štěstíčko*slunce*.SO.

0x
Pěkné Vánoce a co nejmíň problémů nejen v novém roce :)

0x

;)
Krásné, klidné a pohodové vánoce všem přeje Al.

0x
Taky se připojuji a přeju krásné Vánoce všem, plné štěstí a pohody a hodně štěstíčka v novém roce!*palec*

0x
Ať se všem vydaří Vánoce právě tak, jak si nejlépe představují!
Vánoční přání

0x
Příjemné svátky
Vánoční přání #2

0x
Také přeji krásné prožití vánočních svátků a do noeho roku jen to nejlepší

0x
O vánočních svátcích všem hezkou pohodu a v novém roce zdraví a štěstí...

0x
Hezké svátky vánoční přeju.
Vánoční přání #3

0x
Přeji všem příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší.

0x

děkujeme za přání a přejeme taky hezké svátky :)

nb: no jo, mam krapet zpozdeni, ale alespon tedy preju hezky zbytek posledniho Vanocniho svatku :D

0x
Nic si z toho, admine, nedělej. Já jsem už úplně mimo. Nicméně, věřím, že jste všichni vánoční svátky strávili v klidu a v pohodě s těmi, které máte rádi, a žádné katastrofy typu zapíchnuté rybí kosti v krku, hořícího stromečku či nečekané nemilé návštěvy kohokoli, se nekonaly. Dovolte mi tedy alespoň do nového roku popřát vám vše dobré, hlavně pevné zdraví, i nervy, budou potřeba, a ať vám to dobře radí! Šťastný nový rok! *srdce*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]