Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky

Od: Datum: 02.02.14 09:36 odpovědí: 5 změna: 02.02.14 11:41

Admine, když si zadám dole "Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky"

tak stejně nikdy nic na meil nechodí. Mohl bys na to kouknout? Třeba desítky lidí náhodně procházejících nějaká otazka zaujme a pak jim nepříjde zpráva. ( a přijdeš o náhodné čtenáře)

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.02.14 09:49

Dobrý den, asi nějaký problém bude, protože já zase už nějaký čas nedostávám na mail vnitřní poštu nebo zprávu o přejmenování otázky. Ale, ještě si zkontrolujte, zda tam v té otázce uvádíte správnou mailovou adresu. Zdravím!

doplněno 02.02.14 09:56:

fido - jak se říká, tak moudrost přichází se stářím - ale, někdy se stane, že stáří přijde samo.

A stará adresa = dobrá adresa.

Od: fido
Datum: 02.02.14 09:51

Bene jsem rád za podporu a potvrzení.

Za poslední tři roky dostávám od Admina jen sprchu, že chyba je vždy jen u mne. Mám staré zařízení, staré myšlení, starý přístup, starý prohlížeč. Teď mě napadá, že meil jsem si pořizoval ještě na Atari. Třeba je to tím, že adresa je stará :)

NENE , ale vážně. Admine, nefunguje to.

Datum: 02.02.14 09:57

Mně odpovědi na otázky - tam, kde jsem se k jejich odběru přihlásila - do mailu chodí. Ovšem nenapadlo mě kontrolovat, zda všechny.

Problém se tedy zřejmě neobjevuje jaksi šmahem, ale jen někdy, někde, u někoho, za určitých podmínek...

Datum: 02.02.14 11:40
Registrovaní to mají snazší, vidí odpovědi které v profilu čekají k odeslání a jde tak zjistit zda se ztrácí cestou nebo už na počátku.
Datum: 02.02.14 11:41
Bez mailu, který mas mít přihlášený ti nic nepovím, nevím který je tvůj. To bys ho musel zadat už při vložení příspěvku.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.