ZMĚNA PRAVIDEL NA DÁRKY/trička

Od: Datum: 07.01.13 20:02 odpovědí: 11 změna: 22.01.13 07:32

Udělal jsem malou změnu v pravidlech pro získání "dárků" resp triček a samolepek.

Samolepku lze objednat každé 2 roky - tu a tam občas někdo změní auto a může se to hodit.

Tričko lze objednat max 3 za rok - posílat 5 triček v jednom balíčku mi přijde divné, takže raději průběžně. :)

Myslím, že změna se nikoho nedotkne v negativním smyslu. Prostě si budete objednávat více průběžně a mě se nebudou tenčit zásoby skokově. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.13 20:21

Tak to jsem zaváhala. Mé praneteři se líbí samolepka (mám ji na sekretáři), uvažovala jsem o tom, že bych pro ni jednu objednala...

doplněno 07.01.13 21:03:

Na selretáři sice dělá reklamu jenom pro návštěvy, ale protože nemám auto, nemám, kam ji dát jinam. Na aktovce by ji ale dvakrát denně potkalo pár desítek až stovek lidí...

Datum: 07.01.13 20:26

naopak, dříve šla objednat pouze jedna za život, teď každé 2 roky :) Ale nepatří ani na sekretář ani na aktovku neteře ;)

Datum: 07.01.13 20:29

Admine, já myslela , že si mohu tričko objednat pouze 2x a pak už jen mikynu. Tak si to vysvětluji podle - moje stránka. Když už mám 2 trička a místo mikyny bych chtěla někdy tričko, lze to?

Datum: 07.01.13 20:39

počet triček není omezený, jen max 3 za rok. Jinak stačí splnit podmínky (dobré a celkové odpovědi).

Datum: 07.01.13 20:42

Děkuji za odpověď. Už jsem to našla na - moje stránka.

Datum: 07.01.13 22:51

Super s nápad se samolepkami. Konečně je čím zakrýt díru po něčí "kouli" :) (Díky za C.Caps v nadpisu : )

Od: marespetr
Datum: 08.01.13 19:32

mohu se jen zeptat, jakým způsobem získáváte peníze na nákup těchto dárků? reklamy tu moc nevidím. díky za odpov.

Datum: 08.01.13 19:41

makám po nocích :-D A koukej si vypnout blokaci reklam *smich*

Datum: 21.01.13 14:31

Nový status: objednaná trička budou až půlce února - čeká se na dodávku z Francie. Ale budou úplně všechny barvy, což jsem opravdu nečekal :)

Datum: 21.01.13 22:59
Takže i velký trička nebudou jenom černý?
Datum: 22.01.13 07:32

čteš moc mezi řádky, který tam nejsou *smich* Velká jsou stále jen černá (bílá jsou nesmysl) a víc barev není.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.