Nové vs. odpověď zakladatele otázky

Od: Datum: 24.01.14 16:09 odpovědí: 7 změna: 24.01.14 21:58

Mám dotaz pro admina:

bylo by dobré, kdyby šlo v seznamu rubrik u zodpovězených otázek, barevně odlišit, když odpoví na otázku zakladatel. Např. mám nějaké otázky v oblíbených nebo po nich "jen tak pokukuji", ale nechci třeba psát odpověď. Nebo napíšu odpověď do více otázek, kde už mi půjde jen o to, jak se vyjádří autor otázky. Často se totiž děje, že autor otázky ani nedopoví a nebaví mě neustále rozklikávat otázku, pokaždé když tam bliká nová odpověď. Doufám, že je to srozumitelné :D.

doplněno 24.01.14 16:20:

něco na tento způsob

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.14 16:56

Řekl bych, že to není špatný nápad !

Datum: 24.01.14 17:11

To by nebylo špatné. Občas se s k některým otázkám vracím, jestli tazatel něco nedoplnil, barevné označení by šetřilo čas ...

Od: zabu
Datum: 24.01.14 17:20
Mě se to taky líbí, kdyby to šlo. Jen tu barvu bych udělal modrou, protože barva odpovědi v záhlaví je u autora modrá, tak bych to nedělal zelené ale modré.
Datum: 24.01.14 17:25

Jo, ta barva i styl je jen pro ilustraci. Osobně by mi stačilo třeba i nějaké kolečko/ťupík u té otázky. Prostě jen aby šlo poznat, že autor odpověděl taky.

Datum: 24.01.14 20:30
Mě se to líbí a ani to není pracné. Diky!
Datum: 24.01.14 20:41

Páni, díky. Aspoň pro jednou mě tedy napadlo něco užitečného :D

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.