Poděkování administrátorovi

Od: Datum: 23.01.14 22:19 odpovědí: 18 změna: 24.01.14 14:35

Děkuji moc adminovi a celému týmu poradte.cz za zaslání parádního trička, které u mě bude mít vždy čestné místo :) .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: volvomen*
Datum: 23.01.14 22:21

Tak prozrať to čestné místo? )

Datum: 23.01.14 22:51

Řeknu to tak, mám 2 skříňě (poličky + ramínkovou). Normální věci běžné potřeby jsou naházeny v poličkách, jsou okoukané a nic neříkající, ale vedle na ramínkách mám věci, které jsou prostě srdeční záležitosti (kabát + klobouk - 30. léta, oblek do tanečních, uniformu na airsoft - vz. 95 + WWII USA (směs obou dohromady), koženou bundu, tričko své školy) a nyní i tričko poradte.cz. :D :D

Datum: 23.01.14 22:32

Ty ho nebudeš nosit? :D

Datum: 23.01.14 22:55

Budu, ale ven, ne doma :-D . Na koho bych taky doma "machroval" *smich*

Datum: 23.01.14 22:35

česných míst mám taky pár... pračka - sušák - koš s prádlem - žehlicí prkno - prádelník - moje tělo - koš se špinavým prádlem... a tak dokola :)

Osobně tohle tričko nosím rád a mikinu ještě radši. Nejlepší jsou pohledy, když mi někdo pochválí mikinu, tu si vyhrnu u ukážu tričko se stejným logem *smich*

Datum: 23.01.14 22:57

Jo, tak to je na tom nejlepší *smich* .

Od: ben®
Datum: 23.01.14 23:06

Dobrý den, já žádné tričko z poradny ještě nemám. Ale, často zde čtu o tom, jak je to tričko z poradny úžasné. Nechci, aby to vypadalo jako neúcta k poradně, ale je tam tak úžasné to logo, kvalita (snad vyšší, než "vietnamská") nebo ten pocit zaslouženosti.

Díky za názor (pokud bude) a zdravím!

doplněno 23.01.14 23:17:

Jo jo, díky pánové. Asi jsem tím dotazem trošku "zaprudil". Jo, bude to ta vyjímečnost trička a jeho zasloužené získání.

doplněno 23.01.14 23:29:

hop - tak, zatím ne, ale v létě určitě závistí prasknu . Možná, že také někdy odklepnu to tlačítko "Chci tričko". Uvidíme.

doplněno 23.01.14 23:39:

ernie - tu Andreu z pošty si nějak udobřete, jinak Vám bude doručovat jen "obálky s pruhem".

doplněno 23.01.14 23:49:

ernie - asi každý máme někde tu svou "Andreu", která nás nemá ráda a škodí, neb život už je takový.

Od: hop®
Datum: 23.01.14 23:11

@ben: pro každého je důležitý jiný důvod, nejlepčí je ale kombibece všech tří! ;)

doplněno 23.01.14 23:11:

*kombinace

doplněno 23.01.14 23:26:

@ben: závidíte, že? ;)

Datum: 23.01.14 23:16

Přesně :) .

Od: axus®
Datum: 23.01.14 23:11

Tak bylo by blbe zazadat si o tricko a pak tu sdelit, ze stoji za prd.

Mnohem lepe zni, ze je uzasne. Admin ma radost a nas to nic nestoji :-P

Datum: 23.01.14 23:17

No, kdyby za nic nestálo, tak bych sem nic nepsal. Jen mi připadalo slušné poděkovat.

Datum: 23.01.14 23:15

Úžasné je, že je zadarmo :D. Ale teď vážně, člověk by čekal vietnamský šunt, ale ono je doopravdy kvalitní. To udělá asi největší radost

Datum: 23.01.14 23:32

Zdravím vás. Můj muž hned tak něco nenosí, buď se v tom potí nebo to kouše a nebo z toho lezou nítě ... Tričko z "poraďte" miluje, bere si ho a říká jdu vám dělat reklamu. Aby se mu náhodou nezničilo, pere ho jen v ruce, já ho když to nevidí vhodím do pračky a je stále jako nové. Své červené si šetřím a i když už mi ho chtěla "znárodnit" dcera, nedám. Škoda, že nejsou samolepky, celou dobu jsem ji neměla kam nalepit (na auto mi to muž nedovolil), teď konečně mám kam ale zase nemám co.

Datum: 24.01.14 14:35
Vlastně si je objednávám pro sebe... A pár kousků poslu lidem. Přece si nekoupím šunt? :-D
Diky všem, jsem rád, že se vám líbí.

Datum: 23.01.14 23:33

Dopadls líp než já s tím tričkem. Prej mě nemá ráda Andrea z pošty nebo co :-D

doplněno 23.01.14 23:44:

@ben, ale já ji neznám. Nicméně nejsem proti si udobřit Andreu, pokud to nebude pošťačka, co kabelou nepřekryje své pozadí...

Datum: 24.01.14 07:38

Já se přidávám, triko mi včera také dorazilo a je fakt super Logo mi nevadí, klidně si ho vemu i do práce kam normálně chodim v košili

Jinak přidám svou včerejší příhodu, ve schránce byly dvě výzvy na doporučenou zásilku (jedna pro mě a druhá pro přítelkyni) a k tomu ponaučení s pruhem, pokud si nevyzvedente dle zákona bla bla. Tak mi bylo fakt divný co by přišlo nám oběma najednou z úřádů až jsem z toho měl bobky. Tak jsem hned letěl na poštu a tam příjemné překvapení v podobě trika, na které jsem uplně zapomněl a navíc jak tu všichni tak "strašili", že se na něj dlouho čeká, tak jsem s ním tak brzo ani nepočítal Tak ještě jednou díky Honza

Datum: 24.01.14 11:11

Trika už mám už bohužel obnošené a samolepku mi někdo z auta ukradl...no budu se muset začít zas snažit...ale ten čas chybí...

Datum: 24.01.14 14:17

Také se přidávám k velkému poděkování, červené tričko je už doma:)

"A paní učitelko, proč máte na tričku ty skřítky?"*haha*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.