Nový vzhled poradny Poradte.cz?

Od: Datum: 29.12.13 14:28 odpovědí: 21 změna: 01.01.14 23:09

Tak jsem po obědě nahlédnul na poradnu - a mám to ,,ňáký rozbitý´´ . Nebo to se jedná o ,,ňů dyzajnˇ´´? *ee*

Ostatní stránky jdou naprosto normálně, jen poradna je úplně jinak rozhozená...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.13 14:31

mám to taky - líbilo se mi to víc dřív

Od: wamp®
Datum: 29.12.13 14:31

Promone,mám to také.Evidentně inovace.Mně osobně se líbí,je mnohem přehlednější

Datum: 29.12.13 14:32

Mám to taky tak.

Stačí ale F5 a je to zase původní.

Datum: 29.12.13 14:39

Díky moc, hanher ! Jsem konzerva konzervativní a ten nový vzhled mě spíše nakrknul - přitom je to tak jednoduché s tím F5 !

Datum: 29.12.13 15:05

Taky mě to tak naskočilo, a civěl jsem jak puk. Naštěstí stačilo aktualizovat stránku

Datum: 29.12.13 16:52

jsem si říkal, koho napadne dát F5 rovnou... sám to dělám vždycky abych se ujistil, že se neztratil soubor cestou k prohlížeči. Trošku předělávám stránky a co jde, tak jsem naházel do css a ubral ze samotné stránky, takže je o kousek menší *smich*

Všem se omlouvám, ale dělat to jinak by bylo složité a ztratil bych se v tom - musel bych soubory přejmenovat.

A nikdo mi nevyreklamoval červené tlačítko Vložit novou otázku *smich*

Datum: 29.12.13 21:54

No mě se už dříve ztratilo tlačítko "doplnit odpověd" *nevi*

Datum: 30.12.13 07:28

*modla* admine, milý admine, dejte, prosím zpět smajlíky *modla* Na psaní jsem si zvykla, ale ty staré, ty byly mnohem lepší. Faakt, dejte je zpět, prosííím.*modla*

Datum: 30.12.13 19:37

No já právě vložila novou otázku ohledně tohoto tématu, ale nikde se neobjevilo, že bych ji vložila. Pak jsem se nějak dostala až sem, a tak jsem usoudila, že asi byla vymazána, neboť se týkala přesně toho samého, co se zde diskutuje. Takže mne ani nenapadlo něco reklamovat. Takž jestli tomu správně rozumím, v této době nejde vkládat nové otázky? To F5 jsem nakonec našla na své klávesnici. Tak se zeptám ještě jednou. Při každém otevření poradny musím nyní klikat na to F?

Od: hm®
Datum: 30.12.13 19:40

Suzy, Vaše otázka tu byla. Ale protože se podobné otázky teď opakují, sys nebo admin ji smazali. Vkládání nových otázek funguje, zdá se.

Od: kami95
Datum: 30.12.13 12:01

Mě se to teda vůbec nelíbí..je to teť takové široké..

Datum: 30.12.13 12:03

2x F5... design je stále stejný

Od: asdf*
Datum: 31.12.13 00:19

Programátor má asi dobrý oči, tak mu přeji aby mu to zůstalo i nadále, ale co máme dělat my starší?

Máme si vzít lupu?

Datum: 31.12.13 19:42

Tak už taky nejsem pubescent, ale velikost písma zde považuji za standardní. Lupu si však brát nemusíte, stačí podržet klávesu Ctrl a zatočit kolečkem myši, čímž si zvětšíte zobrazení dle libosti.

Datum: 01.01.14 21:51

To Ctrl fakt funguje - je to super ! Díky za skvělou radu.( pro nás - neznalce)

Datum: 01.01.14 22:29

Promon, díky ! Já to s tím kolečkem udělala a je to výýýborné. Proč jsi mi to neřekl už dřív?! Ne, to je myšleno v legraci, samozřejmě. Ale musím konstatovat, že kdyby nedošlo k této proměně poradny, tak bych se to nikdy nedozvěděla. Já také nosím brýle a malá písmena mne unavují. A myslíš, že tento trik mohu použít i jinde? Pro všechny špatně vidící, vřele doporučuji.

Tady máme příklad, jak se někdy něco zlého v dobré obrátí...

Od: pepr®
Datum: 01.01.14 23:09

@suzymon: Tento trik (Ctrl+kolečko) jde použít téměř kdekoliv. Je to funkce internetového prohlížeče, ne jen jedné konkrétní stránky.

Takže klidně zkoušejte zvětšit (zmenšit) písmo i jinde. Pokud se v tom ztratíte a chtěla byste vrátit původní nastavení, tak zmáčkněte CTRL+0 (nula). Což teda zrovna na Poraďte asi nepoužijete :-D

Datum: 01.01.14 16:14

Taky jsem mel radeji ten stary vzhled.

Datum: 01.01.14 17:11

není žádný nový! je stále stejný, ale potřebuje nové styly viz 2x F5 :-D

Datum: 01.01.14 17:32

"Hjůstne", narazil jsem na problém, který nenapravilo ani mačkání F5, ani vymazání cache.

doplněno 01.01.14 17:34:

Už to zase zmizelo. . .

Od: hop®
Datum: 01.01.14 22:58

Já tedy fakt nevím, ale nějaký nový vzhled poradny, o kterém tu stále mluvíte, jsem fakt nezaznamenal. Možná mám tak starý prohlížeč, že ještě ukazuje starou loňskou verzi...

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.