Poslušně hlásím, že jsem opět zde

Od: Datum: 26.12.13 07:10 odpovědí: 4 změna: 29.12.13 15:46
avatar

Ahoj, moji přátelé a rádci, před Vánoci jsem byla od Poradny násilně odstřižena. Čím jsem si to zasloužila, vážně nevím. Admin je v tom nevinně. *:)*

Najednou mi prostě začala vyskakovat červená stránka a nemohla jsem odpovídat, ani založit novou otázku. Jenom číst. Bylo tam napsáno něco: Free Java Donvoald, tak jsem si myslela, že letos mi dárky přiveze kačer Donald na Javě. Po Santa Klausovi a Dědovi Mrázovi je u nás přece možné všechno.

Počítači rozumím asi jako porodní bába turbíně. Tak jsem resignovala, nic jiného dělat nešlo

A dneska ráno jsem si ze zvyku otevřela Poradnu a vida - Donald i s Javou jsou pryč. Asi odjeli jinam. Trvalo to asi týden a nijak jsem se o to nezasloužila. Zase to funguje. Ale nevím, jak dlouho bude, už jsem nedůvěřivá.

Tak toho využiju, dokud to zase funguje a chtěla bych vám všem popřát hezký zbytek svátků a hodně zdraví do roku 2014. Já v roce 2014 dostanu pravděpodobně železné koleno,takže mě se to zdraví netýká. Ale aspoň Vám ho přeju.

Ta semějte prima - po odmlce Vás zdraví Jaga. *slunce*Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.12.13 07:22
avatar

Dobrý den, ona ta chyba byla nakonec někde "na trase" a asi postihla více uživatelů. Zase si můžete říkat, že jste si chvilku neošoupávala klávesnici a o to Vám vydrží déle. Osobně děkuji za přání toho zdraví, neb to se může vždy hodit - a i já zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.13 07:40
avatar

Prima, prima! Ahoj marcelko a přeji hezký dnešní den a hodně štěstí v celém příštím roce *pusa*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.13 11:32

dobrý den pani babuško jaguško, neznáme se , ale vaše účast a odpovědi jsou pro mne přijemné a ducha plné. Hezký povánoční čas a dobrý vstup do toho nového roku vám přeje Korina.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 15:46

děkuji i já vám přeji jenom to dobré, hodně optimismu a fůru zdraví. Korina

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.