Kolik je zde členů?a je zde někdo z okolí Jičína

Od: odpovědí: 23 změna:

Dobrý den,je ě tak napadlo zda se dá zjistit kolik je zde členů na poradte cz a zda je někdo z okolí Jičína nebo odkud je zde nejvíce členů :);)

23 odpovědí na otázku

6x

Dobrý den, svým způsobem jsme z okolí Jičína všichni - jenom někdo to tam má blíže a jiný dále. Asi nejdále to má do Jičína uživatelka, která píše na poradnu z USA. Zdravím!

doplněno 24.07.20 11:42:

marianda - děkuji za pozdrav a také zdravím Vás. Máte postřeh, protože jsem skutečně myslel Vás, ale nechtěl jsem být konkrétní. Jinak nevím o nikom, kdo by to měl na poradnu dále, ale vyloučit to nemohu. A pozdravujte celé Chicago .

Bene, jestli to tedy bylo na mne, tak urcite tu pise i nekdo z vetsi dalky nez ja. Puvodne jsem od Jicina, ale Noveho. Zdravim vsechny radce a hlavne Vas Bene.

Dekuju za pozdrav Bene, hezke leto.

4x

Po Vaší registraci stoupne počet registovaných o jednoho člena a Vy budete moci průběžný stav kontrolovat :). A pokud zde budete dlouho a často, tak se občas (třeba při nějakch zajímavých meteorolgických úkazech) od některých rádců dozvíte, kde řádily kroupy, kde bral vítr střechy, jestli jsou ve městě X Vánoce na sněhu nebo na blátě... Třeba se pak ozve i někdo z Jičína.

Já mám do Jičína jen nějakých 150 km, ale asi jsem jen jednou projížděla *nevi*.

0x
Registrováno je tu 4636 lidí. Odkud jsou nijak nezjistíte, pokud vám to sami neřeknou ;)
Já to mám do Jičína daleko :)

Do Jičína 16 km.

Jofa, kterým směrem? Já dvacet...

Já vím, asi jste z Hořic v Podkrkonoší. Před několika lety jste se mi zmínila. Nemám pravdu? Možná se mýlím. Jinak já směr Jíčín - Špindl.

zvedava
23.07.20 11:40

děkuji :-D

0x
Já mám do města Rumcajsova necelých 40 km.

0x

Do Jičína to mám přibližně 25 kilometrů.

0x

Já to mám do Jičína cca 230 km :) (do Nového Jičína podstatně blíž)

I já a docela výrazně
Já to mám do Nového Jičína o 40 km blíž než do Jičína :-D

0x

Jsou tu poradci a poradkyně hodně blízko Jičína.

0x

Vzdálenost je relativní pojem. Takže já bydlím pouhých 260km od Jičína.

0x
nekdy 150km, jindy 11.000km, ale popravde jsem si to musel najit na mape, jak bezvyznamne mesto to pro me je, sorry

Proč sorry? Za to nikdo nemůže, že neznáte svoji zem, pokud jste se zde narodil a žijete, nebo nějaký čas žil.

joudic - rozumím, chtěl jste to dát tazatelce "sežrat" a ukázat jí, u které části svého těla Jičín máte. Myslím, že jste jen ukázal, jaký jste nevzdělaný jouda.

To i ty děcka znají Jíčín a to z důvodů, které pro většinu není třeba ani náznakem psát.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]