Přeju hezké Vánoce

Od: Datum: 19.12.13 22:01 odpovědí: 20 změna: 24.12.13 17:36

Ahoj rádci, diskutující, adminové, syslíci -

Všem vám přeju hezké a příjemné prožití Vánočních svátků, pohodové, klidné, příjemné a plné rodinné pohody. Do nového roku hlavně zdraví, osobních úspěchů a splnění všeho, co si přejete.

Pokud se někomu letošní svátky nepovedly, přeju hodně odvahy do dalšího života, a lepší rok, nežli byl ten letošní. Marcela.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 19.12.13 22:03

Taky přeji příjemné prožití svátků a mnoho štěstí, lásky a zdravíčka do nového roku..

Od: alik®
Datum: 20.12.13 19:22

I já se připojím s přáním prožití vánoc v klidu a pohodě všem vám dobrým rádcům i všem lidičkám kteří to s ostatními myslí vždycky dobře a hodně štěstí a radosti a zdravíčka a všeho nej nej do nového roku Alena

Datum: 20.12.13 19:49

Marcelko hezké svátky i Vám a všem vašim kočkám. L

Datum: 21.12.13 15:55

Liduško, moc děkuju za odpověď a přeju Vám, aby to od teď bylo už jenom lepší. Snad jste si to nejhorší už prožily - a víte Vy, na kolik lidí to třeba ještě čeká?

Hlavně, abyste byli zdraví ! My to máme jednodušší - Vánoce ani Nový rok vůbec neslavíme - jenom nás tak míjejí. A máme opravdu klid a pohodu a těšíme se zase na jaro. Tak se mějte tak hezky, jak to jen půjde. Marcela.

Datum: 21.12.13 23:23

Krásný čas vánoční přeji všem. Užijte si ho v plné pohodě, odpočinku a klidu s těmi, které máte rádi. Kapka naděje.

Datum: 22.12.13 11:39

... i já se připojuji s přáním krásného prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů, zdraví, spokojenosti a životního elánu do roku 2014

Ahojas Trója

doplněno 22.12.13 11:58:

http://leteckaposta.cz/982509504

Od: pt®
Datum: 22.12.13 14:27

"culdíku", díky za přáníčko a také přeji pěkné svátky. - pt

Datum: 23.12.13 09:54

I já se připojuji s přáním, aby byly ty Vánoce pro všechny co nejmilejší!

Od: pu®
Datum: 23.12.13 11:02

Milá Marcelo a všichni zde diskutující,

zdravím staré známé i ty neznámé a přeji krásné svátky! Žel patřím k těm, kterým se letošní svátky poněkud nevyvedly :( , ale neztrácím naději a věřím, že o to lépe se vyvede rok příští Tak tedy krásné svátky všem a do nového roku úspěšné vykročení! *bezim*

doplněno 23.12.13 11:31:

Sebod, mockrát děkuji *pusa* Máte pravdu, je to přesně tak. Já si také opakuji, že mám vlastně pořád štěstí - jsem zdravá (klepy klep!), mám pořád střechu nad hlavou, mám kolem sebe bezvadné lidi, kteří mě nezklamali (a někteří velmi mile překvapili) ve chvílích, kdy mi bylo fakt ouvej, a i v té bolesti se našlo jedno velké štěstí, i když možná jen chvilkové... To by bylo spíš na *kafe* ;)
Tak jako tak díky za Vaše slova a povzbuzení, a jak říkám, neházím flintu do žita a věřím, že bude zase dobře *tanec* Krásné svátky!

Datum: 23.12.13 11:26

Ježkovy oči. Pu - ráda Tě vidím. Hele, ty letošní vánoce budou asi pro dost lidí nejen tady z poradny "nějak nevyvedené". Ale co to vlastně znamená? Důležité je, že jsme se jich dožili, někteří relativně ve zdraví, jiní relativně bez peněz, jiní relativně bez lásky... Ale dožili... Nedá mi to napsat sem jedno přání, které jsem kdysi v minulém tisíciletí od kohosi dostala.

ŠTĚSTÍ - Na každého z nás čeká v životě štěstí. Vznáší se všude kolem nás a příjde chvíle, kdy usadí se i v naší dlani. Možná na okamžik, třeba na celý život. Ale i pro tuto nepatrnou chviličku štěstí je třeba žít, věřit a doufat, že příjde znovu...

Tak tu chvilku nepropásněte *andel*

Datum: 23.12.13 12:44

Ano, ty letošní Vánoce se opravdu podařily ale pohodu si nikým ukrást nedám i když v hlavě mi to řádně šrotuje. Dnes jel manžel na chalupu nasypat krmítka ptáčkům, na strom navěšet lojové koule a jabka, doplnit jídlo a pití kočkám a slepicím. Kočky dostanou dárek- jakási kapka na záda proti svrabu, blechám a klíšťatům (ne že by něco měly ale co kdyby). Budu věřit, milá "sebod", že to štěstí příjde a nepropásnu ho.

Datum: 23.12.13 14:48

Přátelé musím se přidat k upřímnému přání všem ,budme hlavně všichni zdrávi,spokojeni ve svých rodinách a vážit si všeho co nás obklopuje k našemu klidu a pohodě. Je mi dnes trochu smutno , asi proto že vzpomínám na vánoce když děti byly malé. Bydleli jsme v pěkném velikém bytě , všude prosklené dveře a děti běhaly skrz dětské pokoje , obyvák a ložnici. Já chystala vánoční tabuli v jídelně a v kuchyni se vařilo , peklo smažilo. Mužský byl ve sklepě a běhal kolem kotle a uhlí.Dě ti šly spát těšít se na příští den , spíše večer. přišel na řadu stromek jeho výzdoba a zabalit dárky a hezky je naaranžovat. pokoj zamknout a hodně po pulnoci se dostat do postele.ráno po snídani jsem donutila muže aby s dětmi šli ven, křece krmit kachny. MOhla jsem si všechno připravit , vyluxovat atd. Kobědu jen tak něco malého a potom to přišlo. Děti naparáděné , holčičky načesané , chlapec vestičku a motýlka. stromek zářil skrze skl. dveřea děti poskakovaly, nemohly se dočkat. U večeře zpíval z magnetáku Gott , svíce zářily a vánoční atmosféra byla tak milá a já myslela že to tak bude napořád. a nebylo. od té doby už uplynulo mnoho let kdy rozzářené oči dětí nevěděly na co se dívat dříve. POděkování pro mne bylo , když dcery řekly - mami takové vánoce chceme aby měly jednou naše děti.Zahřeje mne to když se tak stalo a já jsem u jedné nebo u druhé dcery na vánoce.Syn je raději s kamarády na horách.Mužský se jednou vytratil a už se"nevrátil" dnes jsem sama , mám načinčaný a vyzdobený byteček, salát na balkoně , štrudl v troubě a cukroví v krabici.KApr je u dcery, ke které pujdu zítra a vemu děti a pujdeme taky k řece. druhá dcera žije v Usa a ted právě mi pošta dovezla překrásnou živou kytici. TO je pravidelně od ní , jinak večer u dcery budou na skypu , je tam o 6 h. méně. Mějte se pěkně a připijme si na klid , na lásku , na mír a klid všem lidem dobré vůle. vaše Korina s jedním a na konci.

Od: pt®
Datum: 23.12.13 18:05

"korina", krásně jste to napsala, úplně jsem si ty krásné Vaše Vánoce s dětmi představovala. A děti Vám dělají radost. Já raději nebudu psát, jaké jsem měla Vánoce já, jako dítě. Až jsem měla svoji rodinu a nyní syn se svou rodinou a s mrňaty. Je to krása pozorovat dětičky, když přijdou další svátek k nám a mají další nadílku pod stromečkem. Akorát letos to bude smutné pro dceru, děti nemá, pochovala muže, má spoustu vyřizování, tak budeme spolu jen na Skype, ale na jaře přijede určitě. Tak hezké a klidné Vánoce. - pt

Datum: 23.12.13 18:48

Dobrý večer, Pu, dlouho jste tu nebyla, jsem ráda, že Vás zase vidím. Moje Vánoce loni byly tak strašné, že bych je nejradši vymazala z paměti, ale všechno se zkonsolidovalo a letos už je mnohem líp. Věřím, že ty Vaše letošní nevyvedené svátky upadnou v zapomenutí a všechny další Vánoce už budou jenom pěkné.

Od: pu®
Datum: 24.12.13 13:05

Inzinyrko, děkuji za zdravici i přání *pusa* Snad ano, snad už bude jenom lépe. Ale já se stejně nedám *bum* ;) A i letos si beru, co můžu. Ostatně uvidím se s rodiči, pořád mám oba a relativně zdravé, já sama jsem zdravá, netrápí mě bezprostřední existenční problémy a mám kolem sebe moc příjemné lidi. I zde *slunce* A tak přeji ještě jednou všem jen to krásné, hlavně se nenchat semlít něčím, co se nám třeba tak úplně nelíbí *placni* Krásné svátky!

Od: nikc®
Datum: 23.12.13 18:35

Korina to hezky napsala. A ostatní také. Také se připojuji k ostatním, aby všichni prožili Vánoce v klidu a pohodě, užili si je doma s rodinou nebo s někým, koho mají rády a ne samy jako já. Já je prožiju doma v posteli nemocná, ale co se dá dělat? Akorát si můžu pustit televizi nebo počítač a nebo rádio a k tomu cukroví. Ale jsou horší věci nežli být sám. Někdo nemá třeba kde bydlet nebo je vážně nemocný. Můžu si dělat, co chci a nikdo mi do toho nepovídá. Hezké slovo si můžu říct taky sama. Pro ty, co si myslí, že nejhorší je být sám. Není. Raději být sama než s partnerem, který mě bude omezovat, ponižovat a nebude mít rád a neřekne mi hezké slovo a nebude na sex. Takového má máma. Která žena by chtěla takového muže? Nehlašte se všichni. Má ho přesto asi ráda. I když jde z něj strach jako z hraběte Drakuly. P.S. Ta kočka na profilu vypadá docela hrozivě. Ať žijou horory!

doplněno 23.12.13 20:14:

Ať žijou Vánoce ne horory.

Datum: 23.12.13 20:18

Jedna básnička (nalezena na internetu)

Máme hezké české zvyky,
nechceme ty z Ameriky.
Žádný krocan, byť jen půl,
kapr patří na náš stůl.
Krásné dárky, plná bříška,
máme přeci od Ježíška.
Proto můžem kopnout směle
Santu Klause do prdele.

Od: wogoos*
Datum: 24.12.13 13:09

Nemám rád tyhle hromadné zdravice a přánky všeho možného, ale hlavně nemožného. Všude mě zastavují lidi co jim za celý rok nestojím ani za odpověď na pozdrav a strašně by si chtěli potřásat pravicí, nedejbože se i líbat.

Samozřejmně s rodinou a blízkými přáteli si rád popřeju.

Od: nikc®
Datum: 24.12.13 17:36

Buďte rád, že alespoň jednou za rok Vás pozdraví a chtějí si s Vámi potřást pravicí. Byla bych za to ráda, na Vašem místě. Od toho ty svátky jsou.

Datum: 24.12.13 13:27

Už tu práci nemám rád furt jen dávat, a nic brát! Vážně to chce změnu:předávám Ti směnu.Upřímně a z celého srdce.Tvůj Ježíšek Šťastné a veselé!

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.