Luisi, jak se máte?

Od: Datum: 23.09.13 15:43 odpovědí: 7 změna: 25.09.13 00:20

Luisi, byl jste si pro nové koleno a už jste se dlouho neozval. Napište, jak se máte a jak se kolenu daří! Chodíte, sedíte, spíte? *hej*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 23.09.13 17:20

Zdravím babičko z ostravy.

Děkuju za optání. Před týdnem to byly 2 měsíce co mi vyměnili kolenní kloub. Po operaci sem ležel ještě 10 dní ve špitálu a potom sem byl 4 týdny v rehabilitačním středisku (něco jako lázně). 3 měsíce po operaci mám našlapovat na nohu 1/3 své váhy a další 3 měsíce 1/2 své váhy takže budu francouzký hole používat asi až do poloviny ledna.

Bolesti nemám, spát můžu taky takže je to v pohodě.

Datum: 23.09.13 17:52

Lujsi, to je bezva, to jsem ráda. Ani nevíte jak. :D

Od: pt®
Datum: 23.09.13 17:21

Ahoj "babkazov", byl dnes přihlášený na poradně,*klik* tak snad se ozve. - pt

doplněno 23.09.13 17:22:

Jé, ahoj "lujsi"...:D - pt

Datum: 23.09.13 17:53

pt, *pusa* *slunce*

Datum: 23.09.13 18:55

Hurááá:) To máte štěstí:)

Na konci prázdnin mi padla z kola kolegyně (jen stála a kolo padlo nějak na ni), rozdrcené koleno a šrouby v holenní kosti, nesmí na to ještě dva měsíce ani stoupnout...

Datum: 24.09.13 16:22

Tak to je moc dobře, že to nebolí. Uvidíte, budete zase běhat jako kluk. Čeká mě to taky, mám z toho velký strach, ale když vidím, jak hrdinsky jste se k tomu postavil Vy, tak to jistě zvládnu taky. Tak hodně zdraví. Jaga.

Od: hop®
Datum: 25.09.13 00:20

Lujsi, díky za dobré zprávy, scházíte nám tady svými dobrými radami i svými dotazy ohledně počítačů... ;) *slunce*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.